Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjek? Bővebben...

Hogyan öltözködjek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Vékony voltam világ életemben, de az utóbbi időben felszedtem pár kilót. Sajnos a hasra, csípőre, felkarra ment nagyrészt. (174/58) Eddig xs, s méretűeket hordtam, most m-es kell. A karom, lábam túl hosszú, a mellem maradt ugyanolyan kicsi mint korábban, és úgy érzem semelyik cucc se áll jól rajtam.

Újra elkezdtem sportolni és odafigyelek az étkezésre is, de addig is milyen ruhákat hordjak, ami lazább munkahelyre/suliba is megállja a helyét?

Bővebb ingeket szoktam farmerral, de már unom ezt az összeállítást.

26/N


2014. ápr. 29. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Meghiztal?!Nővérem 170 cm körül van es 57 kiló kb.Kocognak a csontjai.Én meg 14 vagyok 167 cm és kb 51-52 kiló .És nem vagyok kövér .:0
2014. ápr. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A kilót csak közelítésnek írtam, hogy nem 100 kilós testalkatra kérek tanácsot.

Nyilván az izmok, csontok nehezebbek mint a háj.

Nekem meg plötyi a hasam, narancsbőrös a lábam, izmom meg nem sok van. Ez sem 1 nap alatt alakult ki, nem 1 nap lesz visszanyernem az izmokat.

2014. ápr. 29. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!