Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tisza cipők, vagy Nike,...

Tisza cipők, vagy Nike, Adidas, Puma?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok róla? Jó? Nem drága egy kicsit? Lányon milyen?(mármint ez a tisza cipőkre vonatkozik) :)

A többiről mit gondoltok, probéma volt velük, megérik a pénzüket, ki mire szavaz...

Csak azért kérdezem mert szeretnék befektetni valami komolyabb cipőbe, mert a kínai 1 hónapos cipőktől már eldobom az agyam, hogy leválik a talpa minden baja van...

Köszönöm előre is a tapasztalatokat.. :D


2009. dec. 25. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Túl drága és kb minden második emberen van már. Semmi különleges nincs benne. Pedig szép és jó, de már túlságosan is elcsépelt. Egy újabb dolog amivel megmutathatja az ember, hogy hűűű, de menő mert neki is van ilyene.
2009. dec. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

adidas. nemtartom tőle menőnek magamat. igyekszem olyat választani ami nincsen mindenkinek. és ez eddig sikerült is. 4 éve vanmeg a cipőm és csak egyszer jött velem szembe.

azért veszem mert jóminőségű, és mert illik hozzám.

24L

2009. dec. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%

Nem tudom milyen az a Tisza, de nekem van Nike, Adidas és Puma cipőm is (több pár), teljesen meg vagyok elégedve velük, megéri megvenni!

Te is próbálj egyedi darabokat kiválasztani, nem a menőzésről szól az egész, hanem arról, ki mennyit ad magára! ;)

2009. dec. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Ja és 18L :)
2009. dec. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem van 4 pár tiszám semmi baj velük....pedig a legrégebbi 6 éves...Az bizti hogy nagyon drága 20 rongy volt az összes.

A nike-t jobban szeretem:)Azzal sincs bajom de mostanában nagyon kajlák vannak.

2009. dec. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ART
2009. dec. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam alapvetően Puma, viszont focicipőben imádom a Nike-t :)
2009. dec. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szabadidőben puma a legjobb amúgy nálam a Nike a favorit!
2010. márc. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Énnálam a Puma az etalon márka. Én eléggé konzervatív vagyok így a hagyományos kinézetű cípőket szeretem. [link] Most egy ilyennek a tulajdonosa vagyok kb 1 éve (csak a színe teljesen fekete) és imádom. Kényelmes és strapabíró. Azelőtt is Pumám volt egy eléggé olcsó(kb 6500ft). Azt kb 4 évig használtam és pár repedezésen kívül még mindíg kutya baja. Most már csak olyan helyre veszem fel ahol nagy mocsok van. Múlt héten vettem magamnak egy Adidas cipőt így nemtudok róla még vélemyént mondani, de kényelmes és jól néz ki(konzervatív és visszafogott). Eddig meg vagyok vele elégedve. Nike cipőm utcai még sose volt, de tornacipőm már volt ilyen. Nagyon kényelmes volt és remekül megfelelt a céljának így erről is csak jókat tudok írni. A hasonló Sandic cípőm amit utánna vettem közel se volt ilyen jó, de azt is szerettem. Csak azért váltam meg a Nike cipőmtől tőle mert kinőttem. Tisza cipőm még nem volt, de gondolkodom, hogy majd veszek egyet mert tetszenek és sok jó véleményt hallottam róluk.
2010. dec. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!