Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Írásbeli érettségire milyen...

Írásbeli érettségire milyen ruhában kell menni?

Figyelt kérdés
Nekem a suliban azt mondták olyan ruhában menjek ami kényelmes.Akkor az nem gond ha nem ünneplőben megyek?

2014. máj. 1. 16:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom h milyen suliba jarsz de nalunk kotelezo kioltozni. Kerdezd meg a tobbieket h mibe mennek.
2014. máj. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk meg mindenki hétköznapi cuccban ment anno.
2014. máj. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálunk a ballagó cuccba kell menni:lányok:matrózblúz,szoknya/nadrág.fiúk:öltöny.
2014. máj. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekünk is mondták, hogy kényelmesen öltözzünk, de úgy értették, hogy pl. a felső lehet egy fehér póló, lányoknak meg nem kell harisnya, hanem lehet egy fekete nadrág. Bár én viszonylag egy szigorúbb, konzervatívabb gimibe jártam.

Azért szerintem valamennyire mindenhol ki kell öltözni, olyan szinten, hogy ne rövidgatyában meg futócipőben állíts be. Ha nem ünneplőben mész, akkor is legyél csinos, rendezett.

2014. máj. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk volt ünneplő egyenruhánk matrózblúzzal, nyakkendővel és abban kellett menni, de szerintem ha normálisan felöltözöl, nem ünneplőbe csak iskolába illően, nem fognak hazaküldeni (Mondjuk nálunk simán megtették volna... :D )
2014. máj. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!44444
2014. máj. 1. 17:03
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kötelező a fekete-fehér ünnepi öltözet mind írásbelire, mind szóbelire.
2014. máj. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem kellett kiöltözni, mindenki hétköznapi ruhában volt.
2014. máj. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekünk kötelező volt a fekete fehér, és a suli nyakkendő. Ki is dobtak volna minket, mint a macskát, ha nem így mentünk volna. :D
2014. máj. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%

Én az első napokon full ünneplőben mentem, aztán már csak farmer-blúz-magassarkú kombóban. Senki le se... :)

A szóbeli más, oda öltözz ki mindenképpen!

2014. máj. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!