Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarországon hol lehet...

Magyarországon hol lehet pin-up stílusú ruhákat kapni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 1. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
főleg turkálók,vannak kifejezetten vintage boltok(ált. ezek is turkálók) de néha-néha "rendes" üzletekben is,pl Tally,H&M-ben is látni
2014. máj. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj, újra hódít a pin-up, úgyhogy hamarosan már mindenféle plázás üzletekben megtalálható lesz, sőt már azért kapható is néhány darab H&M-ben, Tally-ben. Fürdőruhából például neten nagyon sok pin-up van, és annyira imádom *.* :3
2014. máj. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát én nem örülnék, ha ezt is felkapnák, és hamarosan minden ribi ízléstelen cuccokban utánozná a pin-up stílust...

Amúgy én is szeretek ilyen ruhákba öltözni. Én szereztem anyukám régi cuccai közül, fogok átalakítani varrással pár ruhát, meg igazából mindenhonnan lehet olyan rucikat kapni, ami jó lenne, pl. neten is van rengeteg olcsón. Ha igazán képviselni akarod ezt a stílust, akkor a frizurád, sminked, kisugárzásod adja a lényeget, a ruha csak másodlagos. :) Légy magabiztos!

2014. máj. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!