Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erről a ruháról?

Mit gondoltok erről a ruháról?

Figyelt kérdés

[link]


Szeretnék végre egy nyári ruhát, de nagyon nehezen találok az alakomnak megfelelőt.

Nagy mellem van (70D), karcsú derekam, és széles csípőm. Középmagas vagyok(170cm), nem túl hosszú, de formás lábakkal, bár szerintem vastag a combom.


Megfelelő lenne ez a szabás?

(a színt és a mintát ne nézzétek)


Aki tud esetleg jobbat, légyszi, ajánljon, mert évek óta nem találok magamra ruhát. Köszönöm.


20L


2014. máj. 2. 13:36
 1/10 anonim válasza:
57%
szerintem aranyos :)
2014. máj. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Szep ez a ruha, es amugy a szine is jo:)

(amugy a mintaja nem annyira tetszik)

2014. máj. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%

Szep ez a ruha, es a szine is jo:)

(amugy a mintaja nem annyira tetszik)

2014. máj. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem pont neked való. Nem kivágott, ezért nem "esnek ki a melleid" belőle, mivel karcsú derekad van, ezt az öv klasszul hangsúlyozza, a szoknya mivel nem szűk fazonú, hanem bő, szépen eltakarja a széles csipődet is. És a szoknya hosszúsága is megfelelő szerintem, mivel a lábad az a része látszik ki, amit szeretsz. Így leírás alapján szerintem neked való.
2014. máj. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Pont, hogy NEM neked való. A kerek nyakkivágás NEM előnyös nagy mellre, mert optikailag még inkább növeli (a D-d legalább F, G-nek tűnik benne) és egyszerűen drabális hatást kelt.

A szoknyarész jó, de kivágásban V-t keress. Nem köldökig dekoltált V-t, kapható szolid is, amiből nem esik ki semmi.

2014. máj. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is azt gondolom, hogy a nem túl mély V kivágás sokkal előnyösebb lenne.


Egyébként ez a ruha nekem nagyon tetszik, én szívesen hordanám más színben. :)

2014. máj. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez túl zárt ilyen nagy mellhez.
2014. máj. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szép :)
2014. máj. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát a 70D azért nem óriási, úgyhogy akár jó is lehet, ezt csak felvéve tudod eldönteni. Nekem nagy mellre az ilyesmi fazon az abszolút nyerő, vagy ha merevebb anyagból készül akkor inkább A vonalú lesz az alja. Persze nem kell ennyire kivágottnak lennie csak nem találtam másik képet. [link]
2014. máj. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szep, leiras alapjan jol is allna.:)
2014. máj. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!