Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat hordanak az...

Milyen ruhákat hordanak az olaszok?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy az olasz lányok milyen ruhákat illetve kiegészitőket hordanak....és hol találok erről részletesebb leirást.köszönöm a válaszokat...

2014. máj. 2. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb. ugyanazt, mint a többi európai országban. Lévén, hogy ugyanazokban a világmárka-boltokban vásárolnak.
2014. máj. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na oké.ezt értem és köszi a választ de nem egészen erre gondoltam... az olaszok valahogy máshogy öltöznek vannak jellegzetes ruhadarabok amiket hordanak....vagy tévedek?
2014. máj. 2. 17:05
 3/4 anonim válasza:

Nincsenek "különleges" ruhadarabjaik.

A nők - ahogy látom - kedvelik a hatalmas és szerintem sokszor ízléstelen fülbevalókat. Szeretik a feltűnő szemüvegkereteket, sokan hordanak szörnyűséges cicanadrágot, akkor is, ha nem épp kifogástalan az alakjuk. Szeretik a nyakuk köré tekert sálakat, kendőket, ezeket nyáron is hordják. Nagyon kevés jó ízléssel öltözött nőt látok. Szeretik festeni a körmüket, de a lemosót nem nagyon ismerik (vagy sajnálják rá a pénzt), így addig van a lakk a körmükön, amíg le nem kopik.

Kedvenc színeik: fekete, fekete, ja és a fekete.


Olaszország divat nagyhatalom (volt). De sajnos a híres divatházak is Kínában és a hasonló olcsó országokban gyártatják az alapanyagot, így a minőség sokat vesztett a színvonalából. A híres olasz kézműipart pedig lassan-lassan befedi a feledés homálya.

2014. máj. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amilyen olaszokkal találkoztam eddig, azok közül a nők egészen finoman öltöztek. Tökéletes harmóniában levő pasztellszínekkel, az időjárásnak mindig megfelelő öltözetet, amit aztán tényleg feldobtak egy-egy arany karika fülbevalóval, sállal. A férfiak szinte mindig inget, mindenféle türkiz, rózsaszín, olíva árnyalatban, ami nagyon jól áll a barna szemükhöz-bőrükhöz, egyszerű szövetnadrággal, bőrcipővel, amiről többször panaszkodtak, hogy töri a lábukat... Náluk az óra a kötelező, minél többet tud, annál jobb. Emellett szeretik az országukat reklámozó pólókat turistáskodás közben hordani, és váltig állítják, hogy a derékra kötött pulóver az ő találmányuk.
2014. máj. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!