Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Mit gondoltok azokról a...

Timaa kérdése:

Fiúk! Mit gondoltok azokról a lányokról akik ducik, még is vesznek fel szoknyát?! Én sem vagyok egy nádszál, és nem szeretném az egész nyarat hosszú nadrágban tölteni.

Figyelt kérdés

Jó persze, tudom vannak rövidnadrágok is, azokat is szeretném majd hordani, de mivel alacsony vagyok, ezért minden felesleg látszik.


Lányok! Ti mit gondoltok mások véleményéről?! Amikor azt mondják ne vegyél fel szoknyát mert dagadt vagy, vagy akármi?! Azon kívül hogy rohadt szar érzés . Törődtök vele, és nem vesztek fel szoknyát, vagy nem törődtök és ugyan úgy hordjátok?! 15/L


U.i: A ducibb lányoknak milyen fajta szoknya áll jól?! :) A térd feletti "cső" féle szerintetek jó?!:)



2014. máj. 2. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Nekem inkább a combjaim vastagok, de úgy kifejezetten nem vagyok kövér. Én szoktam szoknyát hordani, mert tetszenek, bár nem ilyen szűkebbeket, hanem A-vonalút, meg ilyesmiket :)
2014. máj. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Én nem hordtam szoknyát, amíg dagi voltam, mert baromi előnytelenül állt, mindegy volt, hogy ki mit mondott:D Egyébként, ha nagyon akarsz, egy térdig érő szoknya belefér szerintem, de rövidebb ne legyen.
2014. máj. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez óriási baromság, hogy ne hordj szoknyát úgy általában. Nyilván ne minit, de hogy melyik a jó az a testalkatodtól függ meg attól is hogy mennyire vagy duci.
2014. máj. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 pinkpancser ***** válasza:
Magad miatt öltözz, ne mások miatt.
2014. máj. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne félj szoknyát hordani!

Ha nagyon zavar a súlyfelesleg akkor vegyél fel magassarkút vagy hosszabb szoknyát.

2014. máj. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 pinkpancser ***** válasza:
Vagy futócipőt amit használsz is, és idővel olyan lábad lesz, hogy eszedbe se jut a hosszú nadrág :)
2014. máj. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%

Valamiért sok teltebb lány azt hiszi, hogy neki jobban áll a nadrág mint a szoknya, ami elég nevetséges mert egy szűkebb nadrág sokkal, de sokkal többet mutat a kövérségből, mint egy szoknya.

Nekem pont egy kicsit meghízott lány mondta, hogy azért hord szoknyát, mert "ebben nem látszik, hogy nagyobb lett a s*ggem"

2014. máj. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
94%

Amíg jó az összkép, nem érdekel, mi van egy csajon. A kötözöttsonka lányok viszont cikisek. Nem tudom, mennyire súlyos a helyzet, azért ami az úszógumit mutatja, az nem jó (bár biztos van fiú, akinek az jön be, de nem az a gyakori) meg vannak eszméletlen rövid kisgatyák, ami közönséges, de jó nézni - egy feszes combon és fenéken, máson már nem annyira. A rövid kisnadrágokat, szoknyákat ne erőltesd, és szerintem a cső fazon sem jó. Inkább olyan laza, bővebb ruhát meg szoknyát viselj. Van egy havernőm, akin van némi extra fognivaló, egy miniben azért nem szívesen látnám, de térdtől lefelé olyan remek lába van, hogy csak na. Egy térdig érő szoknyával meg egy jó cipővel teljesen jól oda lehet vonni a figyelmet. De ha neked mondjuk a dekoltázsod remek, és nem zavar, ha odanéznek, akkor azt hangsúlyozd - szóval ami előnyös. De szerintem senki nem várja el, hogy egész évben zsákban rohadj - aki ilyet mond, az még nagyon éretlen és kis hülye, nem kell vele törődni (a korodbeliek között még akad olyan elég, ha jól rémlik, ne félj, kinövik). Hidd el, a férfiaknak nem csak a tökéletes testű nők kellenek, és mindenkinek más jön be.

Remélem nem voltam sehol sértő, nem az volt a célom. A divattippeket meg remélem érted mire gondoltam, mert szakszavakat nem tudok. :D Ja még írtad, hogy alacsony vagy, hordj magassarkút. Magasít, meg nyújt, meg szexi, csak ne gyalogtúrára persze, mert ha nyafogsz miatta, az nem jó, meg gondolom nem is kényelmes, de néha jó az. :D

2014. máj. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!