Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ezek a darabok...

Szerintetek ezek a darabok megfelelnek egy ballagásra? Nincs kikötve, hogy milyen ruhát vehetünk föl. Esetleg erről az oldalról még valamelyik? Mango.com

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2014. máj. 2. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
A harmadik csini, az jó, de a másodikat semmikép se.
2014. máj. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ui: sok sikert a szóbelihez.
2014. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen, remélem jó lesz.
2014. máj. 2. 21:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Hogy hova fajul a világ?
2014. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kepzeld el hogy mindenki korulotted fekete -feherbe te meg ezekbe az idetlen ruhakba. Ettol a melegito lakkcipo parositas is jobb. Ne haragudj de ezek nekem nem tetszenek( izlesek es pofonok) ettol fuggetlenul ballagasra egyebkent se ilyen kellene. De ez csak szerintem.
2014. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, de szerintem szörnyű mindegyik, főleg az első kettő. A harmadik még csak-csak, de az is olyan, mint egy függöny. Ennyi pénzért ráadásul röhej.
2014. máj. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értékelem a válaszokat. Lehet, hogy nálatok fehérben, meg feketében lesz mindenki, de nálunk az a szokás ,hogy mindenki szép színes és különböző ruhában van .
2014. máj. 2. 21:22
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudnátok adni valami ötletet, hogy milyet vegyek? Valami szép színeset?
2014. máj. 2. 21:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Rá fogsz lépni. Még a harmadik a legjobb, az első kettő úgy néz ki mint egy köntös.
2014. máj. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ebből a háromból akarsz választani akkor a 3. :)
2014. máj. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!