Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az mitől lehet, hogy tök...

Az mitől lehet, hogy tök csini duci lányokat látok, de ha én veszek fel akár nadrágot, akár szoknyát nagyon dagadtnak és egyáltalán nem csinosnak látom magam?

Figyelt kérdés
2014. máj. 3. 15:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha az ő ruháikat venném fel, én is jobban néznék ki, de valami nem ok, mert bemegyek a boltba, felpróbálom a ruhákat és nem állnak jól. A méret az ok, de valami nem stimmel. Dagi lányok hol vásárolnak csinos ruhát?
2014. máj. 3. 15:04
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak magaddal szemben vagy túl kritikus? Én régen borzasztó csúnyának tartottam magam, de most már nem, és a régi képeket visszanézve szerintem akkor se voltam csúnya. De mindenkit szebbnek láttam, mint magamat. Az is számít, hogy valaki mennyire van összebékülve az alakjával: egy mosolygós, életvidám, kövér ember sokkal szebb, mint egy mogorva vagy szomorkás normális alkatú. Szerintem kérj meg egy őszinte barátnőt, hogy menjetek együtt vásárolni.
2014. máj. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél fel szűk, sötét nacit (pl: cicanadrág karcsúnak érzed magad tőle)meg egy mell alatt húzott de csípőben lenge felsőt ami félfenékig, fenék alá leér (ilyen felsővel a cicanaciba nem érzed magad ducinak és meg sem szólnak a felesleg miatt a csont kedvelők, de figyelj hogy a ruha hang súlyozza a derekad vonalát ne hogy olyan legyen mintha zsákba bújtál volna) ha szereted a magas sarkút akkor olyan cipőt, lógós fülbevalót, nyakláncot kibontott hullámos vagy egyenes ha, olyan smink ami szolid de kiemeli a szemed, próbáld ki látszik hogy van mit fogni de nem is nézel úgy ki benne mint egy ,,bálna,, (nem sértésnek szántam) remélem tudtam segíteni :)
2014. máj. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!