Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kaptam egy Michael Kors...

Kaptam egy Michael Kors penztarcat (eleg nagy) gáz, ha csak siman viszem a kezembe? Mert kb olyan mintha egy pici boritektaska lenne

Figyelt kérdés
Koszi a valaszokat :)

2014. máj. 3. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, amíg ki nem kapjak a kezedből.....
2014. máj. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eléggé. A pénztárca az pénztárca, a táska az táska. Ezzel olyan mintha azt mutatnád a környezetednek, hogy van nekem MK cuccom, igaz ez nem táska, hanem pénztárcaként kell hordanom, mert táskára már nem telt... Az a réteg, aki tényleg megengedheti magának a MK cuccokat, tuti lenéz majd.
2014. máj. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is gáz egy kissé, pénztárcát nem szokás kézben vinni.
2014. máj. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
dehogy gàz, nekem is van ilyenem :)
2014. máj. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg olyan mint egy borítéktáska, akkor nyugodt szívvel. Vagyis nem.. ki fogják előbb-utóbb kapni a kezedből, főleg ha MK! Én is annyira szerettem volna venni valami nívósabb márkájú kis táskát, de nagyon félek ezektől a tolvajoktól. Egyrészt a táska ára miatt, másrészt nem is mernék mondjuk egy telefont vagy pénzt belerakni, max egy zsepit><
2014. máj. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha úgy néz ki mint egy pénztárca akkor inkább ne mert, egy részt komolyan kikapják a kezedből, másrészt meg tűnhet úgy direkt mutogatod másoknak hogy "Nézd nekem mennyi pénzem van egy kis pénztárcában már el sem fér" (nem azért írtam mert szerintem ilyen vagy, csak néhány embernek ez így tűnhet)
2014. máj. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!