Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alkalomhoz illő lesz az...

Alkalomhoz illő lesz az öltözékem? (Szilveszterre gondoltam ezt az öltözéket)

Figyelt kérdés
Szilveszteri bulira egy sárga szinű,vállkivágásos,csillogó feliratú tunikát vettem magamnak, ahhoz gondoltam fekete szinű legginget (Alul pici csipkék vannak rajta) És végül piros magassarkú cipellő. Fekete a hajam,be lesz göndörítve, csillogózva, hamvas barna szinű a bőröm, sötétbarna szem, 168 cm magam vagyok. Tippeket is várok hogy hogy mutatna jól eggyütt minden
2009. dec. 26. 20:31
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja igen! És a sminkem milyen legyen? Előre is köszi :)))
2009. dec. 26. 20:33
 2/15 A kérdező kommentje:
És 16/L vagyok xD Még mi lenne ha szőke lennék...
2009. dec. 26. 20:35
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hűhh, nekem a piros magassarkú nem illik a képbe:)

Akkor legyen inkább fekete. vagy sárga, esetleg ezüst vagy arany cipőd:)

Sminknek egyértelműen feketét javasolnék, kicsit füstösen (maszatolva), vagy szürkét, ugyanígy. :)

Jó bulizást.


17/L

2009. dec. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
sztem jól hangzik. tippeket nem nagyon tudok, mert azért így látatlanban elég nehéz...
2009. dec. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Húúh annyira izgulok a buli miatt! Majdnem egész évbe erre készülünk és minden részletre oda akarok figyelni :))) Miért nem jó a piros cipő? Megy a sárga felsőhöz nem :((( 1 vagyon volt a cipőőőő és kifogyóba vagyok a spórolt pénzemből :((( Mi legyen?
2009. dec. 26. 21:24
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ott bulizol ahol én akkor nagyon kilógnál a sorból a sok darkos közül. Ezzel csak azt akarom mondani hogy neked kéne tudnod hogy illik-e ez az öltözék oda ahova mész.
2009. dec. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Szerintem nem megy hozzá. De ha nincs más jó lesz az is, legalább színes leszel. Csak akkor piros legyen a fülbevalód és jóóó nagy:)
2009. dec. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
vagy bármilyen kiegészítőd legyen piros:)
2009. dec. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
a piros cipőt nemvenném fel. kicsit túl rikító vagy már sárgában is meg pirosban.
2009. dec. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
sárga meg piros? azok nem paszolnak.. szerintem a legjobb lenne ha a felsőd is piros lenne..mert (szerintem) a sárga cipő elég idétlen.. de ízlések..
2009. dec. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!