Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szilveszterre nem kötelező...

Szilveszterre nem kötelező csilli-villi ruhában lenni ugye?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,barátnőmmel és egyik barátnőjével megyünk egy házibuliba.Ahol tőlünk csak idősebbek lesznek.20 év körüliek úgy tudom.Megfelel egy ilyen helyre egy passzos csőnadrág és egy párducmintás hosszított kicsit kivágott fölső?Plussz csizma bár a csizmámat utálom de deszkáscipővel meg nem nézne ki jól
2010. dec. 31. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, simán megfelel. Sminkeld ki magad kicsit és tök jól fogsz kinézni.
2010. dec. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
smink az lesz=)
2010. dec. 31. 14:53
 3/5 anonim ***** válasza:
15 évesen nem is kell a csilli-villi, ráérsz majd 30-40 év múlva! Szerintem jól fogsz kinézni!
2010. dec. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát nemhiszem hogy 55 évesen fogok menni bulizni x)de amúgy köszi
2010. dec. 31. 15:09
 5/5 Doddie ***** válasza:
Persze szuper! De mégha csilli-villi ruhát vennél fel az se lenne gáz! De ez így nekem is jobban teccik, főleg az a párducmintás hosszított top amiről írtál, az felér egy csilli-villi ruhával! Smink és gyönyörű haj viszont kötelező! :) :D
2010. dec. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!