Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kaptam egy csőnadrágot (férfi)...

Kaptam egy csőnadrágot (férfi) de nem szeretem csípőig felhúzni mit csináljan?

Figyelt kérdés
2014. máj. 7. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Miért, ha csípőig se húzol fel egy nadrágot, akkor kilóg a segged, amire nem igazán kíváncsi senki... Jó esetben legalább csípőig fel kell húzni egy nadrágot. :D Szóval nem teljesen értem a dolgot.
2014. máj. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én sem értem, ha nem húzod fel csípőig akkor már a segged ki lesz, vagy valami más is... az elég gáz lenne.
2014. máj. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért, akkor meddig húznád fel? A csípő a minimum, hogy ne lógjon ki semmi, aminek nem kéne.
2014. máj. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kevered a csípőt a derékkal? A csípőd ott van, ahol a csípőcsontod. Természetesen nem csak pont ott, alatta fölötte pár centi. A derekad pedig a köldököddel egy vonalban.
2014. máj. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne húzd fel addig. Én egy nadrágomat se húzom fel csípőig, mindig alatta van 5-10 centivel. De nem látszik ki semmi, mert hosszú pólókat hordok. És azért hordok hosszú pólókat, hogy ne látsszon ki semmi, és azért tolom le a gatyát, mert hülyén néz ki hosszú pólóval. Érted?! :D
2014. szept. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Utolsó, csípő alatt 5-10 centivel? Nem csúszik le? Bár látatlanba nehezen képzelem el:D
2014. okt. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van benne öv.:D
2014. okt. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor csak csípőig húzom fel
2015. jan. 5. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!