Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány hónapos/éves a legrégebbi...

Hány hónapos/éves a legrégebbi fehérneműd, amit hordasz?

Figyelt kérdés
2014. máj. 7. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Fél éves, ez nálam folyamatosan fogyó eszköz, ha nem kikopik, kinyúlik, elszakad, akkor kinövöm...>.<
2014. máj. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

7 éves? Juj, még leírni is szörnyű. De nem látszik rajta. Egyszerű pamutbugyi. Nem bolyhos, nem kopott, nem nyúlt ki, nem fakult ki. Nem égne a fejem, ha ebben érne baleset.

Úgy kéthetente kerül rá a sor, általában hétvégén, otthon hordom, de csak azért ott, mert nem varrás nélküli, így átüt a ruhán. Nem márkás, kínais.


Egyébként folyamatosan szoktam szortírozni, kidobni ami nem jó. Ez jobban tartja magát, mint a fél éve vásároltak.

2014. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is "őslelet", 7-8 éves :))) de semmi bajuk egyébként, strapabíróbbak mint az újak. Igaz, nem olyan divatosak, de bennük aludni vagy simán otthon hordani tökéletesek.
2014. máj. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-4 éves.
2014. máj. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik a kérdés! Nekem van pár kb 10-12 éves. Terhesség/szülés után más méretet hordtam évekig. Bár a legtöbb régi darabot szanáltam, volt ami megmaradt akkorról (optimista vagyok hogy évekig őrizgettem őket... :) ). Tavaly fogytam vissza a korábbi méretemre, így a többi fehérneműm viszont max 1 éves.
2014. máj. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!