Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Piros nyári cipőhöz farmer...

Piros nyári cipőhöz farmer rövidnadrág meg pl fehér póló vmilyen mintával?

Figyelt kérdés
Vagy milyen pólók mennének hozzá? (Piroson kívül)
2014. máj. 7. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:

A kérdésedet egy fokkal szebben is megfogalmazhattad róla, de már mindegy. Szürke, fekete, arany, ezüst, óvatosan a zöld is és ha tudod viselni, a lila is. Persze nem mindegy, milyen a cipő, milyen a felső és milyen árnyalat, de magabiztossággal mindent el lehet adni.


Amúgy ha nem jut eszembe semmi öltözködés terén, hogy hogy is kéne, akkor beírom googlbe az adott ruhadarabot és utána azt, hogy outfit. Majd végignézem a képeket, és a végére biztos elkap az ihlet.

2014. máj. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia. Én felvenném egy virágos mintás pólóval (persze legyen benne piros szín), ha sportosabb akkor egy feliratos pólóval sem mutat rosszul. Szerintem, amúgy megy hozzá, a fekete, fehér, szürke, kék, barna (ha barna kiegészítő is van), a kockás minta is megy vele. Belinkelek pár képet, remélem segítenek! :)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2014. máj. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, (nem tudom h ez most gáz) de fiú vagyok..:D Amúgy a cipő sportos. (Nike)
2014. máj. 8. 07:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Haha xd...azt hittem lány vagy! Keresgéltem, de sajnos férfi változatban nem nagyon találtam képeket, egyet azért sikerült! :D


[link]

2014. máj. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, amúgy ha neked tetszik akkor hord nyugodtan (persze azért figyelj oda mit mivel)! :)
2014. máj. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D Nekem tetszik,csak az a baj, hogy nem nagyon tudom, hogy mit vegyek hozzá,eddig szinte mindig kék cipőim voltak,aztán azt könnyű volt felvenni egy farmernadrággal meg pl egy fehér,kék pólóval. De a pirosnál nem tudom,hogy pl piros cipő,farmer rövidnadrág meg pl fehér póló vmi mintával az h nézne ki.
2014. máj. 10. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!