Hordtok trikót?

Figyelt kérdés
Kort, nemet is írjatok! Arra a trikóra gondolok, amit a többi ruha alá lehet felvenni.
2014. máj. 8. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Fehér atlétát? Nem.
2014. máj. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23l
2014. máj. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pólóként néha.

16/L

2014. máj. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, bár talán inkább ujjatlan pólónak mondanám. Pulcsi alá veszem fel, ma is az van rajtam, nyáron pedig magában.
2014. máj. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én mindig, télen-nyáron. Ha nincs rajtam nagyon meztelennek érzem magam. Nem tudom, trikónak hívják-e... a fehérnemű részlegen szoktam venni, vékony testhezálló kis pántos topok. Nélkülük már létezni sem tudok, ami nyáron a negyven fokba néha elég kellemetlen, de ez van. x3

24/l

2014. máj. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Spagettipántos topot bizonyos ruhadarabok alá igen. Ilyen, ha egyébként átlátszana, illetve ősszel-télen egyberuhák alá (praktikus, mert megtartja a harisnyát és nem is fázok).

Kánikulában önmagában is felveszem.

Kapható olyan is, ami beépített melltartóval rendelkezik, az duplán praktikus.


29N

2014. máj. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tavasszal, ősszel, télen mindig van rajtam trikó. Nem fázik a derekam és ha lehajolok sincs kint. Egyszerű bézs színű trikókat hordok. 24L
2014. máj. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
9:27 mintha én írtam volna :)
2014. máj. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!