Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti mit hordtok?

Lányok! Ti mit hordtok?

Figyelt kérdés
20-22 éves lányok hogyan öltözködtök , milyen a stílusotok? (Haj, köröm, ruha, cipô, smink)?
2014. ápr. 25. 16:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Változatosan öltözködöm, de leginkább hétköznapian elegánsan. Gardróbomban található rengeteg vintage (A-vonalú szoknyák, magasderekú nadrágok, körgalléros ruhák, felsők, "ósdi" cipők) és némi lazább cucc is. Szeretem a virágmintát, a színeket, előfordul, amikor (mások szerint) nem összeillő színeket párosítok (pl. piros és királykék). Balerinás vagyok, ritkán hordok magassarkút. Sminkem: alapozó, spirál, szemhéjtus, vagy helyettesítek erősebb rúzzsal; körmömet inkább nem, vagy nude színekkel festem, parfümöt mindig viselek (Little Black Dress), hajamat inkább kontyba fogom vagy befonom.


21

2014. ápr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

ezekhez hasonlóan (annyi különbséggel, hogy ritkán hordok magassarkút hétköznap)

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


A hajam hosszú és barna, szinte mindig leengedve hordom. Nem szoktam sem vasalni, sem göndöríteni. Sminkelni minimálisan szoktam, max tus, vörös rúzst viszont gyakran hordok (vagy pinket).

A körmöm általában rövid vagy középhosszú és mindig egyszínű, általában piros, bordó vagy fekete.

2014. ápr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
1-es, megkérdezhetem merre laksz, ill dolgozol vagy tanulsz?
2014. ápr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

[link]


[link]


[link]


[link]


Ehhez hasonlóan öltözök. Általában farmer-top/ing-pulcsiban járok és bokacsizmában, amiknek van egy hétköznapra is bevállalható sarka. ( [link] kb mint a csatos csizma a kép alján) Vagy A vonalú szoknyákat hordok vastag harisnyával ilyen időben, és pluszban nagy, pakolós táskákkal járok amiben minden elfér. Emellett imádom a sapkákat és a kalapokat, hajpántokat. Próbálok addig hordani csizmát amíg lehet, ha muszáj előveszem a balerinám de nekem elég kényelmetlen, utána lapos talpú szandálokban mászkálok. Nyáron szinte csak ruhákban járok, igazából az egyetlen tabu nálam a sort, mert annyira nincs jó alakom, hogy azt hordjam.

A körmöm általában nem festem, sminknek lealapozom a fejem és barna szemhéjpúdert teszek fel esetleg tus. A hajam amíg hosszú volt csak göndören/hullámosan hordtam vagy befontam, feltűztem. Mióta rövid egyenesítem és ennyi.

2014. ápr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. ápr. 25. 18:09
 6/13 A kérdező kommentje:
Amúgy ti hol vásárálotok?
2014. ápr. 25. 18:16
 7/13 anonim ***** válasza:
Én a 4. válaszoló vagyok, ez elég szocreál válasz lesz, de általában leárazáson vásárolok helytől függetlenül... A legtöbb cuccom szerintem H&Mből és ebayről van, de még vannak dolgaim turkálókból, Orsayből és Pimkieből, Tescoból(:D), stb.
2014. ápr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

Haj: hosszú, hátközépig érő sötétbarna hajam van, ez a természetes hajszínem. Sajnos egyenes, néha igyekszem hullámosítani.

Köröm: ??? levágom.

Ruha: gyakrabban hordok nadrágot, általában sötét farmert (nem cső), vagy fekete nadrágot. Felülre sima felsőket, topot hordok, általában nem nagyon mintásat. Sötét színeket szeretem. Szeretem a kendőket és a kockás ingeket is. Ilyen időben bőrkabát.

Cipő: fekete acélbetétes bakancs, tornacipő vagy más edzőcipő.

Smink: semmi, nem sminkelek


24/L

2014. ápr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%

[link]

[link]

[link]

[link]


Ilyesmik, goth, visual kei féle cuccaim vannak nagyrészt. Persze van sima farmerom, passzos pólóim is, de azokat akkor veszem fel ha csak leugrok a boltba vagy itthon vagyok.

2014. ápr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!