Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vélemény erről a Nike Air...

Vélemény erről a Nike Air Max-ről?

Figyelt kérdés
Teljes neve: Nike Air Max 90 Premium 333888-403

#cipő #Nike #prémium #airmax #nikemax #premium90
2014. máj. 8. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha férfi vagy,akkor sztem nagyon búzásan hatnak az ilyen cipők.Olyan,mint egy női magastalpú...
2014. máj. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ronda. Sportoláshoz még elmegy, de utcára gáz.
2014. máj. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is baromi rondák az Air Max-ek, mégis sokan odavannak érte, nem értem, hogy miért...Na, mindegy, ha neked tetszik, szíved joga:D
2014. máj. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csúnya, bár nekem alapból nem tetszenek a Nike Air Max-ek..
2014. máj. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem is nagyon ronda. Gyűlölöm. A nike volt a kedvenc márkám, addig amíg ki nem adták ezt a fajta típust. Már másik típust (twilight, backboard, stb.) szinte nem is lehet találni Somogy megye környékén. A sok divat majom meg hordja ezerrel. De a nyakamat merem rá tenni, hogy a legtöbb csak azért, mert 'most épp ez a divat.' Tehát a lényeg, hogy szerintem nagyon ronda, túlértékelt, homokosoknak való. (és most még visszafogtam magam)
2014. szept. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!