Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti rendeltetek már internetről...

Ti rendeltetek már internetről (elsősorban Nike Airmax 90 érdekelne) cipőket? Ha igen, mi a véleményetek róla, úgy összességében?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a kapott cipőről (méret, összetétel, anyag, minőség)? Ha egy cipő eredetinek volt meghirdetve, eredetit is kaptatok, vagy egy többé-kevésbé jó replikát? Ha még nem vásároltál, miért nem? Rossz tapasztalatok?

2014. máj. 8. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
facebookon van több olyan shop ami elég megbízható, pl.: Audrey Shop, Szandi Sales, stb. de ha apródról vagy egyéb helyekről akarsz rendelni mindenképp nézd meg a visszajelzéseket! egyébként Audrey Shop-ről rendeltem egy Air Max-et, tökéletes volt a méret, megbízható lány, jó minőségű cipőt kaptam. :)
2014. máj. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Üzenetben be tudnád linkelni az oldalt? :)

2014. máj. 8. 18:31
 3/3 anonim ***** válasza:
én ebay-ről szoktam vásárolni, de etnies cipőket, azok olyanok mint ami az etnies-től elvárható
2014. máj. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!