Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Idén felvehetek még 'réteges'...

Idén felvehetek még 'réteges' szoknyát? Divat még?

Figyelt kérdés

ilyesmit: [link]

csak a mintája más: apró virágok vannak az egyik rétegen (első, és harmadik réteg), a második pedig farmerszínű



2014. máj. 10. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked jól áll akkor mindeggy,hogy divat e vagy sem.Lehet bármi nagyon divatos ha az alkatod szempontjából nem előnyös.
2014. máj. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem a divat szerint kell öltözni, hanem aszerint ami jól áll neked és tetszik...
2014. máj. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szinte minden divat manapság, vagy legalábbis én nem érzem kirívónak, elavultnak ezt a típust, nyugodtan felveheted. Nekem is van egy, de csak nyaraláskor hordom.
2014. máj. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! :)
2014. máj. 10. 14:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Én például csak ilyen fazont hordok, mert nekem más nem is áll jól...
2014. máj. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze!:)

Felveheted nyugodtan,ma is láttam ilyet csak könnyebb anyagból.Ilyesmit: [link]


A lényeg,hogy rajtad csinosan áll:) na onnantól kezdve senki sem fog azon gondolkozni,hogy divat-e még.

Szóval hordd bátran!:)

2014. máj. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én is ilyen fazont hordok, bár én nem rétegesnek hívom amúgy


Egyrészt kit érdekel hogy divat e? Ami szép az szép, divattól függetlenül.

Másrészt a mai divatról.. én az idén semmi divatosat nem veszek meg, ocsmány, a trampli nike cipőkbe semmi nőiesség nincs, a lyukacsos csizma és a gumicsizma meg kritikán aluli, a térdig leérő hosszú pólók meg gusztustalanok, akkor már inkább 1000szer bármilyen szoknya, a neonos cuccokról nem is beszélve, a műanyag vastag órák is annyira nőietlen tucat termékek hogy az borzalom


És ha az ilyen szoknya áll jó, akkor meg kit érdekel mi a divat? Divattól függetlenül is lehet csinosnak lenni, sőt..

És megvan az a sajátos előnye, hogy nem leszel tömegbe olvadó, mint a többi divatmajom (már bocsánat, de rossz ránézni egyesekre, akik minden divatosnak ítélt hacukát magukra húznak, mert azt hiszik azzal lesznek menők meg szépek..)


Ezeket női szemmel látom, mondom.

Szerintem egy szoknya sokkal szebb, mint az utóbbi 2-3 év divatos tömegtermékei.


23N

2014. máj. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!