Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az EMO nevezetű stílusról...

GGirl012 kérdése:

Az EMO nevezetű stílusról lenne szó. Szoval nekik inkább feketésen vagy inkáb szivárvány szinűen (színesen) kell öltözködniük?

Figyelt kérdés

2014. máj. 11. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Én feketén öltözködömm, nemvagyok EMO, de mindig annak gondolnak.
2014. máj. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mindenki ugy öltözködik. Persze van az emoknak a szines meg a fekete "vàltozata", de ez màs :)
2014. máj. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Mindenki ugy öltözködik ahogy akar. Persze van az emoknak a szines meg a fekete "vàltozata", de ez màs :)
2014. máj. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Kettes voltam :D
2014. máj. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az emo-nak is sok "alfaja" van, a scene emo-k inkább színesen és vidáman öltöznek, sok hello kittyvel meg színes hajjal, viszont a hard meg világfájdalmas, depressziós emo-k feketében járnak.


de ezek életstílusok, divatolásból ne is akarj az lenni (amúgy is kiment a divatból vagy 4 éve)

2014. máj. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a színes (szivárvány.:'D.) azok inkább a scene-ok

A fekete alapszín de valamelyik emo (attól függően hogy melyik csopiba tartozik maga variálja) tesz bele színeket is.:).és nem "ment ki a divatból" mert akik maradtak azok az igazi emok és nem a pózerek.!!!.*feelingemo*

2014. máj. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

köbö 10 percig sírva néztem a képernyőmet, már bocsi.

De dat... mi ez a kérdés? MIAZHOGY KELL?

Rohadtul nem kell:D

Úgy öltözöl ahogy szeretnél:D én is az vagyok, de sok ruhám van ami nem fekete. /sok anyám végett/ De tényleg. Nem akartál a kérdés előtt utánanézni a neten?:'D Igaza van az előttem szólónak. Scene: Színesek, Emo "alfaj", ők ellentettek az Emo embereknek. Ők a vidámságuk, színességük által lesznek feltűnőek. /btw sokan már csak random csinálnak színes hajat maguknak/

Remélem segítettem, de figyu: klikk* gugli-> emo fajták és lám, 100101010101 találat :D

2014. máj. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 emoka julcsi válasza:
nincs szines meg fekete változat a színes inkább scene-ek. de ki minek sorolja be magát.
2014. máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!