Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti mit szoktatok...

Lányok, ti mit szoktatok csinálni a tavalyi ruhakollekcióitokkal amik nem kellenek de még teljesen jók lennének használatra?

Figyelt kérdés
Odaadjátok valakinek, vagy kidobjátok?
2014. máj. 11. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A tavalyival? :D Még több, mint tíz évvel ezelőtti ruháim is vannak és HORDOM őket.
2014. máj. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hordani.

Ki az, aki évente lecseréli a teljes ruhatárát?

2014. máj. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van olyan ruhám amit még tinédzser koromban vettem és jó még rám. Mivel jó állapotban van, hordom őket.

Vannak ruhák amik szintén jó állapotban vannak de már nem hordom, mert már nem passzolnak hozzám. Azokat elajándékozom. De olyan nincs, hogy tavalyi ruhakollekció..Több éves kollekciók vannak

2014. máj. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Apám még a 80-as években állandóan Tisza cipőket vett nekem. Utáltam, és a dobozból sosem vettem ki. Mind ma is egy dobozban porosodik. Jobban mondva 25 év után a lányom hordja (meg a barátnői akiknek ajándékozott belőle) mert ugye ma divat és drága..

Vannak szintén olyan ruháim amiket még a 80-as években vettünk, és ma a lányom viseli , mert divat újra..

2014. máj. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ezért nem kell a divat után menni, mert fél év után már úgyse fogod hordani...

olyan ruhákat kell venni, amik divattól függetlenül is szépek meg csinosak, így nincs az a gond, hogy egy éve még menő volt, most meg már ciki...

Amúgy szerintem senki se cseréli le évente a cuccait, nekem vannak középiskolás ruháim még, táskáim.. hordom ami még illik a stílusomhoz, kit érdekel hogy több éves? jó állapotban van


Amúgy mikor gyerekként kinőttük a ruháinkat, odaadtuk mindig a kisebb unokatesóinknak, több zsákkal, de szerencsére mi is mindig kaptunk a tőlünk nagyobbaktól.


Kidobni baromság és ostobaság, mikor rengeteg a hajléktalan akiknek jól jönne vagy vidd el a Vöröskereszthez, vagy keress valami ruhagyűjő akciót és add le ott. Vatera, OLX... ilyen oldalakon is érdemes árulni, de ruhát kidobni szerintem ugyanolyan mint ételt... soha

2014. máj. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ha neked nem kellenek, add ide nekem :)

23N

2014. máj. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha szeretned eladni engem erdekelnenek
2014. máj. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly is ugyanilyen volt a stílusom, úgyhogy hordom őket továbbra is...
2014. máj. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem változik évente a stílusom... fura az akinek igen.
2014. máj. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hordom. Minek minden évben új ruhatárat venni? A stílusom nem évente változik.
2014. máj. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!