Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a különbség a férfi és női...

Mi a különbség a férfi és női Martens között?

Figyelt kérdés
2014. máj. 12. 12:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A méret.
2014. máj. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy miért van külön megjelölve, hogy ez férfi, ez meg női. Pl. ha mindkettő 40-es.

Valami különbség van a szabásukban, vagy a száruk bővebb-szűkebb?

2014. máj. 12. 12:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a színük?
2014. máj. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A méret nem csak a hosszt jelenti, hanem a szélességet is.
2014. máj. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Pl. ez itt női:


[link]


Ez pedig klasszikus:


[link]


Oké hogy a színe más, de a női mitől lesz női?

2014. máj. 12. 14:34
 6/11 A kérdező kommentje:

Bocs, ez a klasszikus:


[link]

2014. máj. 12. 14:35
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem van egy uniszex bordő, tán linkelted is, meg egy "női" lakk fekete, mindkettő 39-es méret, de van köze különbség amit észreveszek. A női keskenyebb, kisebb, finomabb. A másik picit lazább, könnyebben elfér benne egy férfi láb is.

Általában a szabás különbözik egy picit tehét, de legtöbbször a minta miatt lesz női egy női.

2014. máj. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi, erre voltam kíváncsi :)
2014. máj. 12. 20:22
 9/11 anonim ***** válasza:
17%

ugye mekkora gondot okoz amikor a ferfi cuccokbol akarunk noit csinalni?

megy a fejtores.

ilyenkor szokott megszuletni az a rossz duma,hogy uniszex...

szereny velemenyem az hogy ami nem megy azt ne eroltessuk, es mindenki maradjon a sajat nemehez keszult darabok mellett!

2014. máj. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: Basszus, azt akarod mondani, hogy csak azért mert lány vagyok nincs jogom egy egyszerű, sötét bordó bakancshoz? Maradjak csak a pinknél meg a virágosnál? (Amivel egyébként semmi bajom nincs, el is fogadnék egy párral.) Hétvégén egy egyszerű fekete Nike Air Force-t akartam venni, megláttam a tökéletes darabot a polcon, majd amikor megkérdeztem az eladót, hogy van-e belőle 39-es, közölte, hogy 42-től felfelé van és a nőieket odébb találom. Amikor odamentem, minden tele volt színes, neon darabokkal.
2014. máj. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!