Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a különbség a női és a...

Mi a különbség a női és a férfi öltözködés/ruházat között?

Figyelt kérdés

Erről kéne egy prezentációt írnom. Elsőnek nagyon könnyűnek tűnt de mikor bele kezdtem pár mondat után megakadtam.

Nem nagyon tudok mit írni róla.

Esetleg valami ötlet?:)

Nagyon megköszönném ha segítenétek. :)



2014. ápr. 13. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Hűha. elsőre tényleg könnyűnek tűnik.

hát elmondhatod a különbséget a színek közt, hogy egy normális nő általában rózsaszont pirosat kéket feketét szinte bármilyet felvehet, de pl egy normális!!!! pasi nem vesz fel virító pink pólót.

Aztán elmondhatod a fazonokat, lányoknál az átlag a passzos ruha, mélyebb dekoltázs, fiúknál ha van dekoltázs az már rég rossz, passzossal nincs bajom amíg emberi keretek közt van.

Akkor cipő különbségek, kiegészítők...

2014. ápr. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
rózsaszínt*
2014. ápr. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszii szépen !! :)
2014. ápr. 13. 17:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja és a végére odabiggyesztheted, hogy manapság sok téren (cipő, felsők) kezd összemosódni, és egyre több az unisex ruha.
2014. ápr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

erdekes,hogy itt megint csak az van irva foleg az egyes versenyzonel,hogy a fiuknal mi a furcsa,pedig beszelhetnenk a lanyokrol is!

a kerdesre meg csak annyit,hogy szinte nincs kulombseg,mert mar az osszes ruhankat lenyultak a nok.

2014. máj. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mert a fiúk sokkal jobban elkorcsosodtak. 3ból kettő selyemfiú... Ez azért gáz.

Amúgy ha jól sejtem, akkor te vagy az, aki már több kérdésnél is reklamált, hogy a nőket miért nem szidják itt gyk-n. Neked van egy enyhe elmebajod nem?

2014. máj. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 LamboLover ***** válasza:
Hehe tényleg. 3-mas válaszolóval szerintem volt már egy két mély baráti társalgásom arról, hogy a nőket miért nem szidják.. :D
2014. máj. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 LamboLover ***** válasza:
5.
2014. máj. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6-7 ti ugye utaljatok a fiukat?

Mar csak azert kerdezem mert mindig oket savazzatok!

Amugy szerintem a tifajtatoknak lehet elmebaja,hogy mint az elobb irtam mindig csak a fiukkal van gond.

Velem meg csak az lehet a gond,hogy nem allok be a konzervativok soraba es megirom az igazsagot ami fajdalmat okoz egy,ket dilettansnak...

2014. máj. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 LamboLover ***** válasza:

Ehh tényleg te vagy az:DD

Mi utáljuk a fiúkat? Nem egyáltalán nem utálom őket, vannak köztük egész normálisak, viszont amit te leművelsz egy-két kérdés alatt arról, hogy vajon a nőket miért nem szidják az már gáz.

2014. máj. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!