Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vegyek minőségi tartós...

Hol vegyek minőségi tartós táskát ami évekig is kibírja? Többi lent

Figyelt kérdés
H&M newyorker tally stb... hasonló boltokból már voltak táskáim de mindig csalódás volt pedig vigyázok rájuk,tudtok olyan márkát (akár rendelőset is ) ahonnan tényleg minőségi táskákat lehet beszerezni ami évek múlva is szép állapotba lesz és nem szakadozik szét mindenhol, és közép árkategóriába van tehát nem 200 ezrekért?

2014. máj. 13. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

Azért ez a 200 ezrek nagyon is túlzás, ezt te is jól tudod. Nem is értem, miért kell ilyen hangzatosnak lenni és túlozni. Nekem 6 éve bírja már a táskám, igaz, meg kellett időről időre csináltatni, varrások, cipzárcserék, stb.

Itt vettem, Montonelli márkájú, és bőr: [link]

Az lényeg, hogy bőr legyen, széles övvel, akkor nem vágja a vállad, és nézd végig az összes varrást, hogy jó strapabíró-e.

2014. máj. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha sikerül levizsgáznom, és munkahelyet találni, akkor egy Monarchy-val lepem meg magam: [link] ezzel. Bőr és nagyon tartós, 2 év garancia van rá.

A H&M és társai boltokat felejtsd el, ott tömeggyártásban készülnek a táskák, műbőrből.

2014. máj. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valódi bőrből készült darabokat nézegess. Én épp egy dorka petrity darabra gyűjtök.
2014. máj. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is csak a bőr táskákat tudom ajánlani. Képzeljétek, én is épp arra gyűjtök, szóval kedves előttem válaszolók, köszönöm a linkeket és az ötleteket!


A H&M-es táskáknál amúgy nincs rosszabb, nem tudom, hány ezret vertem el rájuk, mert egy évnél tovább nem bírják, pedig nem csinálok velük semmi extrát. Illetve de, próbálok őket használni.

2014. máj. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt is érdemes nézegetni: [link]

Ketten tervezitek meg a táskádat, később ingyen javítja, és tényleg tartós darabok, szóval csak ajánlani tudom!

2014. máj. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket és a linkeket igen én is a H&M .be csalódtam a legjobban. Az eslőválaszolónak meg nem értem a problémáját mi az hogy túlzok meg 200ezeres dolog naghyon is félre érthettél azt akartam a "200ezres" jelzővel hogy ne prada chanel és a többi luxusmárkát ajánlják hanem a hétköznapi ember számára is elérhetőeket és nem értettem mi a bajod szerintem teljesen normálisan fogalmaztam.A Többieknek pedig köszönöm még egyszer ! :)
2014. máj. 13. 15:36
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen még egyszer már ki is néztem magamnak 2db.ot a Monarchy táskák szuperek, el is kezdek gyűjtögetni rá ! :)
2014. máj. 13. 16:00
 8/9 anonim ***** válasza:
14%
Nem értettem félre, de oltári nagy butaság azt hinni, hogy csak a chanel lehet jó. Szóval ha tényleg ebből indulsz ki kérdező, akkor igen nagyon hülye vagy.
2014. máj. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már nem is haragudj de hogy mersz ismeretlenül ilyet írni ?! és ismét félre értettél egy szóval nem mondtam hogy csak a chanel jó ki mondott ilyet ?! én csak azt írtam hogy NE a luxus árkategóriás márkákat írjátok, és nem értem mit vagy úgy oda a többi ember megértette a kérdést és emberien normálisan válaszolt és segített is ! :) veled ellentétbe aki ok nélkül szidalmaz és sérteget ! :)
2014. máj. 13. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!