Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha a boltban a pasi fizet...

Gáz ha a boltban a pasi fizet mindent, ruhákat, sminkeket, stb?

Figyelt kérdés

Mert nem tudom mire véljem a fura nézést meg összesúgást mikor leteszem a kosarat a pénztárnál és látják mások, hogy a párom húzza elő a pénztárcáját... de lehet, hogy csak beképzelem.

Ti mit gondoltok erről? Szerintetek gáz, ha a párom veszi meg nekem ezeket?


2014. máj. 14. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Ha az ő pénzéből vannak fizetve a dolgok, és rendszeresen, akkor igen. Én tuti nem hagynám, hogy nekem fizesse a pasim a cuccaimat, mert nem akarom, hogy rámragasszák a kitartott jelzőt, de te tudod.
2014. máj. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akár a férje, élettársa is lehetne, ezt a sugdosók nem tudhatják. Akkor meg értelmetlen fennakadni ezen.


Ha még nem élnék együtt a párommal, egyszer-egyszer hagynám hogy vegyen nekem valamit, de ha mindig ő fizetne akkor kínosan érezném magam. Kivéve ha sokkal többet keres és előre meg van beszélve.

2014. máj. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Az.
2014. máj. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk oly mindegy, hogy ki fizet, mert közös számlánk van. Ennek ellenére jellemző, hogy a "pasim" fizet, aki a férjem, én pedig általában "csak" pakolok.


Ebből következik, hogy még véletlenül se akadok fent ilyesmin, hogy kinek ki fizet. Az ő dolga.

Nem lehet kérdező, hogy valami más miatt néznek? Nagy korkülönbség, alkalmankénti óriási végösszeg?

2014. máj. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szerintem nem túl jó ha mindent ő fizet. én legalábbis nem szeretném, kiszolgáltatottnak érezném magam. ha meg ragaszkodik ahhoz, hogy o állja a chet, akkor te is hasonlóképp viszonozhatnád :-)
2014. máj. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, az én párom is fizet nekem ruhákat, de kb. félévente engedem neki, hogy vegyen valamit, pedig mindig mondogatja, de átterelem arra a szót, hogy ő mit nézzen magának és én segítek neki. Nekem kínos kicsit, de ez egyfajta ajándék. Ha nekem van pénzem, én is meglepem nagy ajándékkal, de ha nincs, és épp szükségem van pár ruhára (mint most), akkor megkapom. Nem több száz ezer ft-ról van szó, hanem 20-25.

Sokat keres, ő magára akár 100.000-150.000 ft-ot is el tud költeni egy nap, (nyilván nem minden nap, de 2-3 havonta simán), szóval..

2014. máj. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!