Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ez az összeállítás?

Milyen ez az összeállítás?

Figyelt kérdés
[link]
2014. máj. 15. 07:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem nemtetszik:D
2014. máj. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Csúnya

Nem jó

2014. máj. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Nisa ***** válasza:
Kicsit olyan érzésem van,mintha 10 évet visszautaztunk volt az időben...De a leginkább a dupla öves megoldás zavar.Nem is igazán értem.Én is rendelkezem hasonló blúzzal,de az övet kidobtam a fenébe!Egy sima,egyenes szárú farmer sokkal jobban mutatna,a lábbeliről meg inkább ne is beszéljünk...Ehhez az összeállításhoz egyszerűen nem megy.
2014. máj. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szörnyű....
2014. máj. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Rémes.

Az ingen van egy öv, ami lehetne elfogadható is, ha mondjuk egy elegáns szoknyához vette volna fel, nem pedig egy koptatott, trapéz nadrághoz, amin szintén van egy öv.

A felső láthatóan kicsi, a dereka is kilóg, ráadásul a mellén a ráncvarrások is a "nagy mellem van" helyett inkább a "öt éve kinőttem ezt a felsőt, de nem baj" hatást keltik.

A cipőt még inkább nem tudom beilleszteni ebbe az összeállításba, bár ahogy látom, alapvetően egy nem túl szép és csinos darabról van szó.


Összességében lehetne jó is, ha minden elemet kicserélnénk. Nem úgy tűnik, mintha rossz teste lenne a lánynak, de ezekben a ruhákban elveszik és bénán hat.

2014. máj. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Shai-Hulud ***** válasza:
Olyan, mint a kötözött sonka... :-(
2014. máj. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Borzasztó.
2014. máj. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


ez csini, a tiéd borzalmas, már mások leírták mik a problémák

2014. máj. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kicsi rád a blúz, túl sportos a cipő hozzá, a trapéznadrág meg borzasztó... :S Sajnos nem is tudom, mit kéne kicserélni, hogy ez így jó legyen. Ehhez a rövid blúzhoz maximum magas derekú nadrágot vagy szoknyát vegyél fel, amibe be tudod tűrni.
2014. máj. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon nem illik a testalkatodhoz!
2014. máj. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!