Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Helóó! Hogy tetszenek az...

Helóó! Hogy tetszenek az összeállításaim? (kérlek néééézd meeeg)

Figyelt kérdés

Milyenek?

Most 12 éves vagyok, ezeket 11 évesen csináltam:

[link]


Hehe, a nevemet NAGYON elírtam, azt légyszi ne nézzétek!



2014. ápr. 30. 08:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Tetszik, ügyes vagy!

Valamelyiket hordanám is :)

2014. ápr. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

Eléggé matchy-matchy és a kiegészítőkkel rendre elveted a sulykot! Pl. a punkosnál ennyi szegecs már rengeteg. Ízléstelen.


Plusz próbálj ténylegesen megtalálható, elérhető cuccokat párosítani, ne pedig ~150 ezres nadrágokat és ~80 ezres szemüvegekkel! AZ a tehetség, ha abból hozod ki, amit tudsz, ami reálisan beszerezhető.

2014. ápr. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát sok különlegességet nem látok benne, tipikus mai tinilány-ízlés. Ráadásul nagyon matchy-matchy, nekem is az ugrott be elsőre. Semmi egyediség nincs benne, a csapból is ilyenek folynak. Ettől persze nem rossz, de nem ezzel fogsz divatdiktátorrá válni, így még csak egy vagy a tömegben.

A batmanesnél meg kicsit sok lesz a batmanből. Az már kicsit nevetséges is. :D

A kevesebb néha több, és próbálj kimozdulni ebből a minden legyen egysíkú, egyszínű témakörből. Ahogy összerendezted a képeket, az amúgy tetszik. Ha túllépsz a birkaösztönön, akkor jó leszel, a kalapos-eiffel tornyos szett már alakul.

És annak is igaza van, aki azt írta, hogy elérhető dolgokból próbáld meg ugyanezt. Szép és jó dolog méregdrága, elérhetetlen cuccokat összeválogatni, de az nem képesség, legalábbis a való életben sok hasznát nem veszed. Így nagyobb a kihívás is. :D

2014. ápr. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Tudom, hogy némelyik (na jó, szinte az összes) kissé egysíkú, megfogadom a tanácsokat, ment a zöld kezecske!
2014. ápr. 30. 10:27
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem rosszak egyébként, szóval (az árától eltekintve) tényleg van, amelyik hordható, de mondjuk semmi extra sincs bennük. Ilyeneket szerintem én is össze tudok állítani, ha benyúlok a szekrénybe, pedig sosem érdekelt különösebben ez a ""párosítás". De azért nem rosszak.
2014. ápr. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nekem tetszik :)
2014. ápr. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

igazából tényleg nincs semmi különlegesség bennük, sokan hordanak ilyeneket. van amelyik nem rossz:)

amikor én elkezdtem polyvoret használni, én is hasonlóakat csináltam, mindig csak két színt használtam pl.

most már nagyjából kialakult a stílusom, biztos neked is ki fog :)

2014. ápr. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Látszik ,hogy kisi vagy:)


Egyébként nem rosszak de különösebben nekem nem tetszenek.


Írni azért megtanulhatnál ennyi idősen...

2014. máj. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy írni megtanulhatnék?? Ha a Polyvor nevemre gondolsz, mint már említettem ELÍRTAM! Tanulok angolul!
2014. máj. 3. 08:59
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyik sem az én "stílusom" de tetszik.Ügyes vagy. :)
2014. máj. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!