Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen szinu...

Szerintetek milyen szinu zakot vegyek?

Figyelt kérdés

es azt milyen szinu nadraggal es inggel vehetnem?


(barna haj, barna szem,ferfi)


2014. máj. 15. 19:01
 1/4 Rajmand ***** válasza:

Szerintem vajszínü állna neked a legjobba , nem az a nagyon világos hanem inkább mogyorókrém égy vajkrém keveréke. A nadrág ugyan olyan színű legyen az ing pedig legyen még világosabb de mindenképp csíkos legyen ez lehet csak vajkrém színű.

De ez attól is függ hova akarod felvenni.

2014. máj. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

a nagyon vilagos szineket nem szeretem inkabb a sotetebb, kek, barna, szurke, johet inkabb szoba


eskuvo, unnepek, templom :)

2014. máj. 15. 19:32
 3/4 Rajmand ***** válasza:

1 vagyok

Ha pl: esküvőre akarsz akkor a fekete illik meg a templomba is de ha színház vagy csak egyszerűen elegánsan akarsz felöltözni a hétköznapkra akkor a dióbarna vagy csak a mogyorókrém színű jöhet szóba, ezek elég sötét színűek.

természetesen ehez is egy színárnyalattal világosabb ing kell mer úgy néz ki jól, ja és persze a nadrágnak mindíg ugyan olyan színűnek kell lennie mint a zakónak kivéve ha farmerrel szeretnéd felvenni de akkor sem világos farmer kell hanem sötétebb színű.

2014. máj. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Én férfiakon a feketét és a sötétkéket, esetleg szürkét szeretem. Pl. ahogy rajtuk van.

2014. máj. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!