Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szexi, de nem közönséges...

Szexi, de nem közönséges stílus - hogyan?

Figyelt kérdés

A jelenlegi ruhatáram leginkább kislányos, avagy tündérkés stílusú ruhákból áll. Ez hosszú, fodros szoknyát, blúzt, blézert és hasonlókat jelent. Aki megismer, mindig az az első benyomása, hogy olyan vagyok, mint egy tündér, avagy angyal. Ebből már nagyon elegem van.

Viszont az ilyen neonszínű, feliratos, stb. ruhák nem tetszenek, nagyon közönségesnek látom őket. No meg miután nem cserélhetem le a ruhatáram egyik napról a másikra, valahogy úgy kellene megoldani a dolgot, hogy összepasszoljanak az új ruhák a mostaniakkal. Valakinek valami szuper ötlet? :)


2014. máj. 16. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Új egyszerű miniszoknya a régi blúzzal, magassarkúval, de ne tűsarkú legyen.

Vagy épp a fodros szoknya valami szexi felsővel, esetleg fűzővel. Szóval vegyél új szexibb darabokat és vedd fel régi cuccaiddal kombinálva. Én is valahogy így változtam. Csak nekem fiús cuccaim voltak, azt kombináltam szexivel, de az is jól nézett ki.

2014. máj. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Meg lehet találni az arany középutat.

Ha szexi akarsz lenni, mégis stílusos, akkor egy dolgot emelj ki, de azt se vidd túlzásba.

Ilyenkor arra gondolok, pl. egy rövidebb ceruzaszoknya combközépig érő)sima, visszafogott dekoltázsú blúzzal.

Vagy ennek az ellentéte, mélyebb kivágású felső maxiszoknyával.

Ezekkel az összeállításokkal nem viszed túlzásba, mégis csini leszel. Szerintem:) És hanyagold a neon, feliratos cuccokat. Nekem legalábbis nem jönnek be. :D

2014. máj. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A neon feliratos cuccok szerintem nagyon tinisek, egy nő nem vesz föl olyat. Viszont azzal tényleg jó hatást kelt, ha valamit mutatsz, de nem sokat. Még valami sztájliszt mondta, hogy egy nőn egy dolog lehet kint: vagy a mell, vagy a láb, vagy a has, de ha több van kint egyszerre az sok.
2014. jún. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!