Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a ruha jo lesz eskuvore?...

Ez a ruha jo lesz eskuvore? Milyen kiegeszitoket vegyek hozza? Milyen legyen a hajam? Elore szolok hogy nalunk nem sertes ha feketebe vagyok.

Figyelt kérdés

2014. máj. 17. 10:39
 1/10 A kérdező kommentje:

a link lemaradt :D


[link]

2014. máj. 17. 10:40
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szép jól választottál ha feketébe akarsz menni.A hajad vagy fel legyen konytolva vagy kiengedve es göndörítve vagy kivasalva vagy amelyik jobban áll vagy a természetes hajad. Kiegészítő valami fekete magassarkú es esetleg egy fekete karkötő de ha nincs szerintem úgy is szép.
2014. máj. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Pont ilyen ruhát vettem 3 hete Pesten, csak kékbe :D Én kiengedett hajjal hordom (mondjuk hullámos/göndör hajam van), szerintem esküvőre megfelel, mert ez a ruha egyszerű de nagyszerű, én ezüst kiegészítőket választanék hozzá, én karperecet viselek mellé, esetleg még úgy is el tudnám képzelni, hogy rózsaszín kiegészítővel+ rózsaszín cipővel vagy ugyanez, csak pirosban
2014. máj. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Nekem maga a ruha nem tetszik, és én inkább elképzelném egy buliba, de visszafogott kiegészítőkkel jó esküvőre is.


Szerintem egy fekete stilettóval vagy magassarkú szandállal, laptáskával, meg kiengedett hajjal kellőképpen visszafogottá lehet tenni.

És szerintem azt az övet vedd le róla, hülyén néz ki.

2014. máj. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kicsit inkább "partiruha" hatása van, mint esküvőre... Egyébként nem roszz, szeretem a csipkét. Nálunk sem sértő feketében menni. :))

Én kiengedném a hajam és kicsit feltűzném.

kiegészítőnek esetleg valami más színű cipőt és azzal megegyező táskát vennék. Vagy ha marad ott is a fekete, akkor ezüst, finom ékszerekkel képzelném el.

2014. máj. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nekem egy kicsit hosszabb mint ennek a modelnek nem ennyire rovid... cipom nincs csak fekete
2014. máj. 17. 15:52
 7/10 A kérdező kommentje:
3.as megkerdezhetem hogy mennyiert vetted?
2014. máj. 17. 15:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem telitalálat. Ha azt akarod hogy a ruha eleganciája érvényesüljön tűzd fel a hajad. Én kiegészítőként lógós fülbevalót választanék. Ha pedig olyan a színe a fülbevalónak akkor egy ugyanolyan színű szalagot használnék övnek. De lehet hogy mindez elhagyható mert ez a ruha nagyon klassz önmagában is.
2014. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia, a hármas vagyok, én 8900-ért vettem, de mentségemre szóljon, hogy aznap ünnepnap volt, ezzel jutalmaztam meg magam :D
2014. máj. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nalunk is ugyanez az ar volt :)
2014. máj. 18. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!