Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti melyik my77 ruhát és hozzá...

Ti melyik my77 ruhát és hozzá való cipőt választanátok? Teljesen tanácstalan vagyok. Lent link mindegyik ruha színhez egy hozzá illő cípő! Melyik legyen? Ajj 4 ruha 3 szín

Figyelt kérdés

Kell valami ruha amit suliba is hétköznapra is fel tudok venni de egy szombat esti partiba harisnyával is brutál bomba lenne..

egyébként világos szőke a hajam


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2014. ápr. 4. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés, ugyanis még egy ilyen ocsmány márkát se ismerek! Még ha fizetnének se venném fel egyiket se!


Mégis mi a rosseb tetszik neked ezekben? A kinyúlt alvópólóm jobban néz ki!

2014. ápr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hmm :( te milyen ruhákat hordasz?
2014. ápr. 4. 17:17
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de mindegyik borzalmas, tényleg még hálócuccnak is ronda:s
2014. ápr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsiságból mentem be az üzletbe, mert nem egyáltalán nem az én stílusom, komolyan meglepődtem, a legtöbb ruha hihetetlen ízléstelen volt és drága.
2014. ápr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon muszáj választani, akkor a 2.kép.(viszont semmiképp sem a linkelt cipők egyikével) Egyébként teljesen egyetértek az előttem szólókkal, ezek a ruhák amellett, hogy nagyon drágák, még ízléstelenek és közönségesek, és rondák is.
2014. ápr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon muszáj, akkor a második leggingssel és lapos talpú cipővel még elmenne. De ezek a hatalmas arany feliratok tényleg nagyon bazáriak. És ha megfigyeled, ez a szabás még a modell csajoknak se áll túl jól. Amúgy nekem van egy olyan sanda gyanúm hogy a My77 kimondottan hivatásosaknak gyárt ruhákat.
2014. ápr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon csúnyák, ráadásul most a kínaiak is tele vannak ezekkel a hálóingekkel. Így totál tucat lett.

Én speciel csőnadrágot hordok és csípőig érő felsőt veszek fel hozzá. Vagy popsit takaró ízléses tunikát, leggingsel.

2014. ápr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
hát ezek a ruhák lógnak a lányokon, mint tehénen a gatya. ebbe semmi szexi nincs, én ilyen kinyúlt sz**rokban alszok itthon, csak nincs rajta ilyen nyomott mintás arany csicsa
2014. ápr. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A ruhák nem tetszenek, cipőből a fehéret.
2014. ápr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ruha egy se tetszik, cipő mind tetszik.
2014. ápr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!