Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Néztem az interneten egy...

Néztem az interneten egy tornacipőt magamnak 36-os a legkisebb méret és a belső talphossza 25. Én itthon vonalzoval lemertem a lábam és 22. jött ki.! Szerintetek nagyon nagy lenne?

Figyelt kérdés

Segitsetek kérlek..!

Nemtudom eldönteni hogy nagy lenne-e nagyon??


2014. máj. 17. 17:25
 1/4 A kérdező kommentje:

Elnézést elirtam..!

A belső talphossza 24.es az enyem pedig 22-es ahogy itthon mértem..!

2014. máj. 17. 17:27
 2/4 anonim ***** válasza:
De hányas amúgy a lábad? A 9 éves lányomnak van 22 centis lába. Úgy kell mérni hogy ráállsz a lapra, elől hátul húzol egy csíkot és azt méred le. Ha minden stimmel, akkor 22 centis lábra a 24 centis cipő hordhatatlanul nagy.
2014. máj. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

37.38-as a lábam..!

Az oldalaon ahol rendelnáém a cipőt ott a 36.os méret belső talphossza 24.es..! és lemértem lábujtol sarokig és 22-es lett..!

2014. máj. 17. 17:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Valami nem stimmel..én is a netről vettem 37-es tornacipőt, annak a belső talphossza 23,5-24 cm. És az én lábam is 37-es, szóval pont jó lett.
2014. máj. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!