Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Skinhead-eknél mit jelent...

Skinhead-eknél mit jelent illetve jelképez a kifordított narancssárga bomber? Csk értelmes válaszokat várok!

Figyelt kérdés
elsősorba azok válaszoljanak akik biztosak a válaszban

2014. máj. 17. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy érted hogy kifordított narancssárga bomber?

A bombernek nem a belseje a narancssárga?


Egyébként én úgy tudom, hogy az a kabát eleve "kifordítható"...Vannak ilyen pulcsik is, amiknek a zip zárját át tudod lökni a másik oldalra, és két "színe" van...Akár azt is jelentheti, hogy azt a színt szereti, amelyiket kívülhordja...de én még nem találkoztam olyan emberrel, aki a narancssárgát rakta volna kívülre...

2014. máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 WheneverYouWant ***** válasza:
Azt hogy a fidesszel van!
2014. máj. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kifordíthatós természetesen de valami jelentése van ha a sárga van kifele arra lennék kíváncsi h mit elent
2014. máj. 17. 19:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok leltem neked egy kérdést, ahova érkezett rá értelmes válasz is, csak nem akartam beilleszteni, hogy ne nyúljam le az eszmei termékét egy másik embernek...


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

2014. máj. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

14 elég rég volt, de hátha valakit manapság is érdekel.

Mielőtt nekiálltak vagy nekiállnak verekedni, kifordítják a bombert, hogy ne szaggassák szét verekedés közben a zöld/fekete külsejét.

Röviden, ha egy bőrfejű kifordítja a dzsekijét, akkor verekedni fog

2021. júl. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!