Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel vegyek fel egy fekete...

Mivel vegyek fel egy fekete rovidnacit, ha bulizni fogok menni?

Figyelt kérdés
Nem hazibuli, vagy ilyesmi, hanem disco
2014. máj. 18. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Rövidnaci nem illik szerintem discoba,de te tudod..de ma semmiképp mert még hideg van..
2014. máj. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ma. Amugy figyu, masok farmernadragban jarnak a szorakozohelyekre, ne mondd mar nekem azt, hogy nem illik...
2014. máj. 18. 10:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Rövid nadrágban akarsz discoba menni?:D Szerintem az nem éppen olyan helyre való.
2014. máj. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem barátnőm is abban ment a diszkóba, és nem nézték ki, még udvarlója is akadt...

Ő egy ilyen nyakban megkötős bővebb felsővel vette fel...Vagyis mellrésznél húzott, alatta bővült ki...Mondjuk neki picit nagyobb hasa van, ezért kellett ezt a megoldást választania...és mondjuk ő nyár közepén ment, nem ilyen hidegben, de te tudod...

2014. máj. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj nincs vele,nyugodtan hordhatod.

Még ilyenkor vehetsz alá sima testszínű harisnyát,nagyon szexi tud lenni, viszont ehhez kicsit szolidabb felső, mint pl egy testhezálló sima fehér felső(akár body)egy jó kis nyaklánccal feldobhatod + egy kis blézer. Kb mint az elsőn: [link]

2014. máj. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
En oszinten szolva egszinkek buggyos topra gondoltam.
2014. máj. 18. 12:45
 7/7 anonim ***** válasza:
A farmer mindenhová jó. A farmer örök,és 1000 fazon és szín miatt bárhová felvehető. Egy "rövidnaci" nem.
2014. máj. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!