Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lenézik a mai világban azokat,...

Lenézik a mai világban azokat, akik turikból és kínaiból is vásárolnak?

Figyelt kérdés

Mondjuk az olyan családok gyerekei, ahol bőven van pénz.

Pl.én személy szerint imádok változatosan öltözködni, ha pl elmegyek egy buliba(havonta 1x) szeretek mindig új ruhában menni, vagy ha elmegyek a baráraimmal nyáron fagyizni, pizzázni... Viszont hiába szoktam néha a Beshkából, New yorkerből, H&M ből stb vásárolni, ami jól néz ki és divatos az általában nagyon drága, és nem vehetek minden egyes alkalomra onnan ruhát. Ezért van, hogy járok kínaiba(pl rövidnadrágot veszek onnan), meg turiba(onnan szoktam nyári lenge ruhát és néha topot is venni).


2014. máj. 18. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Drága üzletből is fel lehet úgy öltözni hogy lenézzék az embert a külseje miatt. Lásd My77.
2014. máj. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én senkit nem nézek le az öltözködése miatt.De ha nagyon "qurvásan" öltözik,azon max röhögök egyet.A butikokban,drága helyeken nem is lehet találni egyedi ruhát,mind divatos szar.Én általában turkálókban szoktam ruhákat venni,kivéve nadrág,cipő,fehérnemű.Pedig drága cuccokat tudnék én is venni,de utálom a divatos göncöket,és arra nem adnék egy fillért sem.
2014. máj. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is megtehetném, hogy besétálok egy márkás üzletbe és 20ezerért veszek egy nadrágot, de én abszolút elégedett vagyok az aluljárók kínálatával, kisebb butikokkal, kínai üzletekkel. Mindig találok olyat, ami tetszik és nekem más nem is számít. A minőséggel sincs bajom, több, mint 5 éves nadrágjaim vannak a Nyugati aluljárójából. Napi szinten kell emberekkel találkoznoma munkám miatt és nem telik el úgy egy nap, hogy valaki meg ne dicsérjen, hogy milyen csinos vagyok. És szerintem ez a lényeg.
2014. máj. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ma vettem egy vászon sportos cipőt a tescoban 2300-ért, 3 maxiruhát turiból 3800-ért és egy tunikát a kínaiban 3500-ért. Nagyon gáz vagyok :D

Amúgy nekem már egy ideje nem számít a márka. Rengeteg ruhát vettem Sugarbirdből, Magentából, de főleg Amnesiaból. Utóbbi szinte 100% ban megyegyezik a Victoria Moda kínálatával csak más címkével. Előbbi 15.000 Ft utóbbi 3-4 ezer. Egyre kevesebbet vásárolok márkás ruhákat, amihez ragaszkodom, az a farmer. Kedvencem 2 Levis, meg van egy Replayem is.

2014. máj. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem a ruhatáram 90%-a turis, a többi kínai. Ès aturis ruháim nagy része márkás és senki nem mondaná meg, hogy turiból van. Èn nem költenék tizen ezreket butikban, ha meg tudom venni a turkálóból. Jó turit kell keresni és senki nem fogja megmondani, hogy nem újjonnan vetted. Sztem az fölösleges, ha van ilyen megoldás :)
2014. máj. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugy vettem eszre, hogy az ilyen markasabb boltokban semmi egyedi gonc nincs, az en izlesemnek pedig azok a tomegruhak nem felelnek meg. Igy hat maradt a kinai. Turikba azert nem jarok, mert en soha semmit talalok. Ismeroseim, apukam is jonnek a jo cuccaikkal, hogy turibol vettek, de en soha de soha nem birok kiszurni semmi jot. :D
2014. máj. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!