Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Oldaltáska vagy hátizsák...

Oldaltáska vagy hátizsák (hátitáska)?

Figyelt kérdés
Jövőre új iskolatáskát kapok (7.-es leszek), de nem tudom eldönteni, hogy oldaltáska vagy hátizsák legyen. Érveket és ellenérveket kérnék, és hogy ti mért választanátok (választottátok) az egyiket illetve másikat.

2014. máj. 18. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 7.ben majd meg döglöttem egy oldaltasákáért. Megkaptam, és kb 1 hétig tudtam hordani. Sok könyv, füzet, tesicucc stb... rohadt nehéz volt és fájt tőle a vállam. Ha gerincferdülést akarsz, akkor hordj oldaltáskát.

Én jobb szerettem a hátizsákot az egyetemen is. Sok dolog belefér, és ha nehezebb az sem para. Rengeteg csajos színben és mintában is kapható. Főleg akkor szoktam vissza rá, mikor laptopom lett elég nehéz, plusz a töltőjének is jó súlya van.

2014. máj. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Oldaltaska
2014. máj. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Természetesen a hátizsák egészségesebb, 7.-ben még azt hordtam 8.-ban kezdetem el az oldaltáska hordást, és nekem jobban tetszik. Általában nem volt olyan sok cuccom, ezért kényelmes volt.Szóval nekem az oldaltáska vált be, és ezt ajánlom. :)
2014. jún. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!