Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy legyek hippi?

Hogy legyek hippi?

Figyelt kérdés
A ruházatra gondolok mert monst inkább rockeresen öltözködök mert rockot és metàlt hallgatok, de inkább érzem magam hippinek...

2014. máj. 18. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? 12-13?

Hidd el, alig kell pár év, es rájössz, hogy mi a te saját egyedi stílusod.

Amíg csak ezt majmolod, teljesen fölösleges bármilyen szubkultúrához is hasonlítani...

Amúgy meg tudod kik a hippik? Hogy miért ilyenek? Hogy mi volt annak az egésznek a társadalmi előzménye? Es hogy milyen emberek lettek hippik?

2014. máj. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
dettó mint az előző. Hippik nincsenek. Max olyanok akik a korabelieket utánozzák. Pózerek.
2014. máj. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Trapézgatya, virágos felsők, pólók, színes cuccok, stb. Googlizd be hogy hippie style és kiad sok képet inspirációnak.

Ha tetszik viseld.

2014. máj. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A hippik nem a ruháikból állnak és álltak. Ez a társadalmi réteg elítélte és tiltakozott a vietnámi háború ellen, valamint elutasították azt ez irányító politikai rendszert. A virágminták, trapéznadrágok, a hímzés,a tölcsérujjak az összetartozásukat szimbolizálták.

Mindenképpen azt tanácsolom, hogy ne utánozz, meríst inkább elemeket belőle de az eszetlen majmolás nem vezet sehova. Ebből a kultúrából, ahogyan a többiből is meríthető tanulság és szépség.

2014. júl. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Rám már sokan mondták, és igazából be is jön nekem ez a stílus, meg maga az életfilozófia is, nagyon közel áll hozzám. Ami a ruhákat illeti: szeretem a színes, természetes anyagból készült, akár saját kezűleg gyártott ruhaneműket, tunikákat, parasztblúzokat, virágos, népies szoknyákat, buggyos gatyákat, trapéz farmert, fém-bőr-és fa ékszereket :) Mindemellett én még nagy westernes is vagyok, így az említett cuccokat időnként kombinálom bőrmellénnyel, rojtos cuccokkal (táskák, övek) kalapokkal és weszkócsizmával. Sztem jól néz ki így, akinek meg nem tetszik az ne nézzen rám :D Remélem tudtam segíteni, sok sikert!
2015. ápr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!