Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel szilveszterkor...

Mit vegyek fel szilveszterkor az olyan pólom alá, ami ilyen bő tipusú, alul szűkebb, és a úgy kell felvenni, hogy az egyik vállam kivan?

Figyelt kérdés
Szerintem szilveszterkor fázni fogok benne, meg hónaljnál elég bő és be lehet látni. És nem gáz, hogy kilátszik a melltartó pántja? SZerintetek mit vegyek alá?
2009. dec. 28. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyél fel egy pánt nélküli melltartót. Hogy ne fázz annyira, vegyél fel alá csőtopot (de csak ha nem néz ki úgy hülyén).
2009. dec. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

gondolom ilyesmid van:

[link]

Szerintem nyugodtan vegyél alá egy vékony toppot. Vele egyszínű is jó. Vagy eltérőt, de akkor valami olyan színű kiegészítőt is viselj.

Milyen színű a felsőd?


Én is ilyesmi cipőbe vagyok. az egyik lehetséges felsőm ilyen ami nagyon bő, nekem is félvállas, háromnegyed ujjas,és kék. Szóval én ha azt veszem fel akkor fekete toppot veszek alá,mert én fázós is vagyok, meg vékony anygú is és nem szeretem ha beleng a hideg. :D


Nézdd itt egy kép:

[link]

ezen is látszik a topp, nyugi neked is csak annyit fog, szerintem. és teljesen jó.

2009. dec. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél fel egy színben hozzá illő melltartót(pántosat) és az úgy még szexi is h kilátszik a melltatartód
2009. dec. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az a baj, hogy nincs sokféle melltartóm, inkább ilyen egyszerű, és nem iylen átlátszó pántos. Amúgy igen, oylasmi a felső, amit a 2. válaszoló linkelt. AMúgy lila színű a póló, és fekete csőnaciban leszek, ezért gondoltam, hogy felveszek egy fekete melltartót. De félek, hogy kiröhögnek, hogy kilátszik a pántja vagy vmi. Ha lesz egy kis időm, linkelek képet, hogy milyen.
2009. dec. 29. 21:54
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy nincsenek topjaim:S annyira nyomi vagyok, nem veszek semmi ilyen csajosat, mert olyan elől deszka hátul léc fajta vagyok, és szerintem nem állnak nekem jól az ilyenek. De most bnőm rábeszélt erre a pólóra, és megvettem. De félek kicist tőle:S Gondoltam, holnap elmegyek vmi ruháét venni alá:S 17/L
2009. dec. 29. 21:56
 6/9 A kérdező kommentje:

Na csináltam egy fényképet: Ilyen a póló: Bocsi pizsamában csináltam, ezért a nacit levágtam róla:):

[link]

2009. dec. 30. 00:26
 7/9 anonim ***** válasza:

2.hozzászóló vagyok!

Szerintem így is teljesen jó. Sokan hordják így. vagy még annyit tehetsz ha van lila melltartód akkor azt vegyél fel. Vagy ha nincs, akkor kérdezd meg egyik barátnőd, hogy van.-e neki, és kérd el tőle az egyik pántját,és az úgy pont menne a felsőhöz.

Vagy csak van otthon ilyen egyszerű toppod, esetleg anyudnak:

[link]

hajráá. :)

2009. dec. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Anyum ma vett nekem egy lila topot, akkor az alá vegyem még a melltartót?
2009. dec. 30. 12:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Pontosan.
2009. dec. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!