Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen olcsó, de jó minőségű,...

Milyen olcsó, de jó minőségű, divatos ruhákat vesztek? Hol?

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az Ebay-en szoktam. Eddig csupa jó minőségűt fogtam ki.
2014. máj. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Turiban, kínaiban, plázákban, neten rendelve szoktam vásárolni.

Én úgy vagyok vele hogy érdemes mindent végignézni ha vásárolni megyek, mert lehet hogy utálom a plázákat, de pont ott találtam rá a kedvenc kabátomra a New Yorkerben. A kedvenc szoknyám meg turiból van, tök új, árcímkés volt, eredeti árán 14ezer, turiban meg 2200 ft volt. Utálok turiba is járni pedig, mert rettentő büdös van bent és kevés a jó cucc, nehéz rátalálni. Neten leginkább ebay-ről rendelgetek. Ott is vannak olcsón jóságok. :) Kínaiban is lehet kincsre lelni a sok gáz ruházat közt.

2014. máj. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz rendelni illetve kínaiba menni akkor leginkább a h&m-et ajánlom, de én a stradivariust és a bershkát is imádom! mondjuk ott vannak elég drága cuccok is, de ki lehet fogni szép felsőket 3-4 ezerért, vagy egy jó nadrágot 7ezerért:)
2014. máj. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a H&M-et szeretem, de a New Yorkerben is ki lehet fogni egész jó darabokat. Pl. a H&M-ből van pár darab 3500 Ft-os farmerom. A New Yorkerben is vannak jó farmerok illetve sztreccses nadrágok.

Valamint leértékeléskor érdemes vásárolni.


Az Ebay-t én is csak ajánlani tudom. Innen felsőket és kiegészítőket vegyél inkább. A nadrágrendelés szerintem necces, azt azért fel kell próbálni. Felsők már vannak 800 Ft-ért is. Én még statement nyakláncokat rendeltem, 1000 Ft-ba kerültek. Ezek itthon kb. 3-4 ezerért vannak. Táskák is vannak szuper áron.

2014. máj. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!