Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki szokott Nike Air Max-ot...

Ki szokott Nike Air Max-ot viselni?

Figyelt kérdés
Utcára vagy futáskor szoktátok hordani? Mennyire kényelmes? Mennyibe kerül egy eredeti?

2014. máj. 22. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Utcai cipő, futásra nem alkalmas. Kényelmes puha talppal, érezni amikor a lépteket nem a bokád kapja hanem a cipő nyeli el, az enyém 40e volt

Az alvilágban hordták 90'es évek közepén, majd a foci huligánok

21/F

2014. máj. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elég sokan XD Én (is) azért szeretem, mert nagyon kényelmes, tartós, és jól néz ki. Utcán hordom. Jaja, olyan 40 körül van, akcióban ki lehet fogni "már" olyan 30-35 körül is...
2014. jún. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Itt válaszolnék :) 1. Garage Store, BP Shop, Footlocker, size.co.uk, endclothing.co.uk - itt tudtommal egész sok van; 2. Vastagabb, mint az átlag, ez biztos, de az meg egyéni, hogy ez kinek tetszik; eleinte nekem is, meg szerintem mindenkinek furcsa volt; 3. Ezért, meg a belső talpbetét+légtalp miatt kényelmes. Igaz, egyeseknek a hosszúkás orr miatt lehet, hogy nem kényelmes...
2014. jún. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

értem, köszi szépen :)

kb milyen magas amúgy a talpa?

Neked milyen színű a cipőd? :)

2014. jún. 8. 14:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Hátul a saroknál olyan 2,5-3 cm körül, elöl 1 cm vastag. Egy színnel nem is tudom leírni, de alapvetően kék és fehér az alapszíne.
2014. jún. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Érdemes Nike Air Max Lunart vennem ? Milyet ajánlotok ?
2014. jún. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyenem van. :) Utcára hordom, és imádom, mert nagyon kényelmes. Szóval csak ajánlani tudom. Én 70 fontért vettem outletben, full price-on 105 Font. A következő lövésem Airmax Thea lesz, vagy full fekete, vagy fekete, fehér talppal, még nem tudom. :) A max1 nem tetszik annyira, sem a 93. A 93-asban tetszik a Hátul körben buboréktalp, viszont a forma nem. A 2014-es Airmax full buboréktalpa szintén jó,de az összhatás nem tetszik. Szóval szerintem nem lesz több airmax-em (mármint fajtára), de ha lenne ami tetszik, megvenném. Megbízható, kényelmes, szép. Mi kell még? :D

2014. júl. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sikerült elrontanom a linket. :D a szürkére gondoltam, szürke-kék talppal, rózsaszín buborékkal.
2014. júl. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!