Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tanulhatnék meg magassa...

Hogyan tanulhatnék meg magassarkúban járni?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, és eddig talán csak a szalagavatómon és a ballagásomon volt rajtam magassarkú, mert egyszerűen nem tudok benne menni. Kb 5 perc után megfájdul a lábam, meg csak ibolygok és bicegek, ezért nem is próbálkozok, mert csak magamból csinálok hülyét. Van egy magassarkúm, kb 5 centis a sarka, de még abban sem megy! Mások meg a 10 centisekben úgy járnak, mintha lapos lenne... Tudom, hogy sokat kell gyakorolni, és szoktam is itthon a lakásban, de parkettán, metlakin teljesen más, mint pl utcán, a göröngyös járdán.. És sokszor parkettán sem megy egy idő után. Viszont nagyon szeretnék időnként magassarkút felvenni, ha olyan az alkalom, vagy ha olyan a szerelésem, amihez ez jobban illik... Hogyan tanulhatnám meg? Valakinek tipp?
2014. máj. 22. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
sok sikert
2014. máj. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne tűsarkút, és ne sima talpút vegyél. Mert azokban kb lehetetlen megtanulni szépen járni. Olyan legyen ami tart bokánál is.
2014. máj. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézd, okosodj, és próbálgasd.

https://www.youtube.com/watch?v=CdVuEZ7mrSM

Nekem sem megy, pedig most vizsgára is kéne...........

2014. máj. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

először alacsonyabb és vastagabb sarkúval kezdj, úgy mehetsz fokozatosan a magasabb vékonyabb felé.

Vádlira, combra való erősítés sem árt.

A lényeg, húzd ki magad, vállad nyomd le és húzd hátra. Feszítsd meg a törzsed, a medencéd enyhén told előre (a magassarkút nem az alapvetően helyes tartás érdekében találták ki, de valamit valamiért :D)

A lábad ne legyen merev, és ne úgy helyezd a lábad, mint normálisan, hanem inkább egymás elé lépj, ne egymás mellé. A csípőd legyen laza.

Gyakorlás kérdése az egész. Előbb sima felületen gyakorolj, azon könnyebb, úton vagy füvön, kavicsos felületen nehezebb.

Ha már nem vagy nagyon önveszélyes, akkor akár otthonra is felhúzhatod és mászkálj abban egy kicsit. Majd rá fogsz érezni, hogy a legkényelmesebb és legkevésbé fárasztó.

2014. máj. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Hmm..nálunk ez valami nemzeti defekt, de a magyar nők 90%-a nem tud magassarkúban járni. Csámpásan mennek benne, a sarok befelé, vagy kifelé van deformálva, a boka meg-megbicsaklik vagy állandóan beremeg, amikor leteszik a lábukat a földre. Én azt mondom, ha nagyon nem megy, ne erőltesd. Esetleg próbálj meg éktalpúban járni, abban sokkal egyszerűbb. Vagy tanulmányozd a ruszki nőket. Péterváron és Moszkvában is úgy járnak a nők még a 20 cm-es tűsarkúban is, mintha azzal születtek volna.
2014. máj. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a videon oda kototte a cipot egy szalaggal .... hat koszonom szepen ugy barki tud benne jarni
2014. máj. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!