Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kis melleken minden bikini...

Kis melleken minden bikini gázul néz ki?

Figyelt kérdés

Tavaly vettem fodros háromszög formát, de tök lapos vagyok benne, túl gyerekes.. nincs alul merevítő sem, ezért sokszor felcsúszott.

Aztán vettem ilyet: [link]

Van pánt is hozzá, levehető, de sehogy nem az igazi, mert ha nem annyira egyenesen állok mint a cövek, akkor már belátni a kosár részbe. Az elég ciki.

Van sima melltartó formájúm is, de abba is belátni, mert olyan kicsi a mellem.

A legtöbbel ez a gond, az A kosárméret is nagy rám. Kisebbet meg sehol nem adnak, csak gyerekeknek valót... én felnőtt vagyok, szóval valami normálisat szeretnék, ami szép is, jó is. Tudtok ilyet esetleg?



2014. máj. 23. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én meg csak a gyerekosztályon kapok cipőt.


Választhatok hogy mezitláb járok, vagy megveszem amit a gyerekosztályon kapok.


Télen pedig nagyon hideg van.

2014. máj. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ha az a gond hogy eláll, olyat vegyél amiben nincs szivacs.

[link]

2014. máj. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Fodros csőfazonra gondoltam már én is csak sehol nem találok sose hogy felpróbálnám...

Olyat nem vehetek amiben nincs szivacs, mert a mellem nem kerek hanem ilyen ronda hegyes... a szivacsos formát ad neki... azaz adna ha lenne megfelelő méretű.

Már komolyan emiatt gondolkodok a mellplasztikán... pedig semmi bajom a melleimmel, csak hogy nincs rámvaló felnőtt ruházat. :/

2014. máj. 23. 17:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon pici melleim vannak (még növésben :D) de sikerült magamra bikinit találni, a H&M-ben 80A-sat

[link]

Ő az, szerintem kis mellen ez a legnormálisabb fazon, mert ad neki formát :D

2014. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem egy cipőben járunk, nekem is nagyon kicsik a melleim (=70-75 A), viszont én találtam már több bikinit is.

Ajánlom neked a New Yorkert, ott pár éve vettem kettőt is, igaz, nem a legjobb minőségűek, de azért bírják.

Ha jobb minőségűt szeretnél, javaslom az Origami bikiniket, azok közül is a push up bandeau típusúakat, azok nagyon jól mutatnak szerintem :) Interneten is tudsz rendelni, bár előtte nem árt felpróbálni a típust a boltban is, csak, hogy lásd, mire számíthatsz. Ez a márka a Konkurenciában kapható (és egyébként vannak még ott más márkák is, nagyon nagy a választék). Egy ottani S-es méretnek elvileg jónak kell lennie...aztán, ha amúgy jó, de nem tetszik a minta, neten többfélét is találsz, a régebbi évek kollekciói sok helyen akár féláron is kaphatók, érdemes megnézni ;)

Ezen kívül még ott van a Calzedonia is, ahol szintén gyakran találni kis méretű bikiniket. Én ezeket tudom ajánlani :)

2014. máj. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező

Ne írj olyat hogy ronda a melled! Nem lehet az. pici igen, de az hogy "ronda egy fiatal lány melle" ebben a formában ez egy nem összeegyeztethető fogalmakból álló kijelentés. Egyébként van önkritikád tehát egy intelligens lány vagy nyílván és ez sokkal többet számít mint a mell formája. Az is fontos, persze hogy fontos hiszen a magadról alkotott kép ha negatív meg tudja keseríteni a mindennapokat. De hidd el van olyan akinek pont ez tetszik sőt ilyen formát , már mint mell formát keres.Magam is közéjük tartozom. Remélem találsz ízlésednek megfelelő bikinit! És semmi rossz hangulat, nincs okod rá!

2014. máj. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!