Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehet, hogy valakinek...

Hogy lehet, hogy valakinek regen rengeteg vagany cucca volt, majd felkerult egyetemre nagyvarosba, es azota mintha vacak kinais cuccokba jarna, miert?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem tartozik ram, de en is igy vagyok, hogy felkerultem kisvarosbol nagyvarosba egyetemre; azota sokkal tobb es sokkal jobb cuccaim vannak, nem olyan, ami minden masodik emberen van; szep szinuk van, jo fazonjuk, es latszik rajtuk, hogy nem selejt cuccok.

Volt azonban egy csaj, akit mindig annyira csodaltam, mert olyan szep ruhai voltak, minden heten volt valami uj cucca, es tenyleg nagyon meno volt. Most ramentem a facebookjara, es ki voltam adva; ilyen giccses nyaku, alul feher, a nyakanal korbe kek, vagy ilyen teglapiros felso volt rajta, es bele volt kotve valami csillogo akarmi...


2014. máj. 26. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagyobb gondod nincs?most erre mit írjunk?

1. lehet megváltozott az ízlése

2. fizetik a tandíjat, nincs pénz drága ruhára

2014. jún. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!