Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan újítsam fel a ruháimat?

Hogyan újítsam fel a ruháimat?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy a pólókra gyöngyöt, flittert, masnit varrok, vagy strasszal díszítem. A gyöngy és a flitter varrás megy, de a strasszot nem tudom hogyan feltenni. Milyen ragasztót használjak?

2014. máj. 26. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ragasztópisztoly, de vigyázz, mert rettentő forró! A pólóba pedig csúsztass egy kemény lapot, kartont, hogy a két oldal ne ragadjon össze.
2014. máj. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

ezek jó ötletek ha szépen vannak megcsinálva

ha még tudsz textilfestéket venni, nem por állagút, mert azt vízben kell feloldani, hanem másikat (olyat még nem használtam) és pöttyöket festhetsz, vagy egy mintát kivágsz papírból és csak rá kell festened

2014. máj. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Már régóta gondolkodom ragasztó pisztoly beszerzésén, most egy újabb érv mellette. :)
2014. máj. 28. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!