Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok olyasvalakiről,...

Mit gondoltok olyasvalakiről, aki csak azért hord acélbetétes bakancsot, mert tetszik neki, de nem rokker? Furcsa mellette a hétköznapi, vegyes ruházat?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

az acélbetétes bakancs csak azon fura (és ez érvényes más ruhákra is) aki nem tudja hordani

nézd meg magad vele

kérd ki mások véleményét

és hordd büszkén, mellesleg nem kell ahhoz rockernek lenni hogy hordd

egy segítőkész lány

2009. dec. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen rendben van, mindenki azt vegyen fel ami tetszik neki. Hülyeség, hogy a stílusok kisajátítják maguknak a cuccokat.


A kérdés további részéhez nem tudok hozzászólni én elegánsabban öltözködöm magamon el nem tudok képzelni a bakancsot pl egy zakóval :DDD szerintem ha jól kombinálod nem furcsa.

2009. dec. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Hülyeség... -.- Egyik ismerősömnek is van 3 is, és köze nincs a rockerekhez. :D És tetszik neki azért hordja. Tényleg hülyeség ez a kisajátítósdi(a másik meg a sztereotípiásdi). :D
2009. dec. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, talán adtatok egy kis önbizalmat...
2009. dec. 31. 13:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én sem vagyok rocker, de hordok acélbetétes bakancsot. 15 sorosat:) kényelmes, szeretem. akinek nem tetszik, az így járt.
2010. jan. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dorian Gray ***** válasza:
93%
ez a tinik mániája az ilyen probléma...:D mindenki hordja azt ami neki tetszik.
2010. jan. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
hétköznapi ruha? érdekes lenne fehér feszülős gatya meg ratyi vasalt haj bakancsal.. amugyis miaz hogy 'rokker'?
2010. júl. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!