Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti is mindenhova...

Lányok, ti is mindenhova napszemüveget vesztek fel?

Figyelt kérdés
pl aki még tescoba, postán, egyéb helyeken se veszi le! :)
2014. máj. 29. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Azok hülyék. A napszemüveg - a nevéböl következöen - olyan helyen használandó, ahol a szemébe sütne a Nap.
2014. máj. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Nekem nincs is, mert zavar. Másokon nem érdekel, kivéve ha velem beszél és akkor sem veszi le, na az bunkóság.
2014. máj. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
engem zavar a szememen, zavar a látásban ( mellesleg meg szerintem nem is áll jól annyira), ezért sose hordanám. Viszont a hajam nagyon hosszú már, és a frufrum is lenőtt már, úgyhogy hajpántnak muszáj hordanom, ha nem akarom copfba fogni. :D
2014. máj. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én zárt helyen rögtön leveszem, de szemműtét miatt kint használnom kell.
2014. máj. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Engem is sokszor zavar le meg felrakni, ezért ritkán hordom. Egyébként szerintem is vicces, amikor valaki zárt helyen is hordja, mondom biztos a szemébe süt a nap:D
2014. máj. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én pl gyakran járok a városi pláza útvonalán, és gyorsabb keresztülmenni rajta, mint kikerülni az egész épületet, ráadásul lámpákra várni meg ilyenek. Szóval ha bemegyek a plázába, átnyargalok és a másik oldalon kijövök, arra a kőkemény 1 percre nem veszem le :D
2014. máj. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Nekem meg dioptriás, fényre elsötétülő napszemüvegem van, mert azt vezetéshez is tudom használni, ezért sosem veszem le. Nyugodtan lehet lebunkózni emiatt, főleg olyan úrihölgyeknek, akiknek a fél puncijuk kilóg a miniszoknyájukból :DD
2014. máj. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
borzasztóan fényérzékeny a szemem, a legsápadtabb napfénytől is könnyezik és ég, úgyhogy én vagyok az a hülye bunkó, akin állandóan rajta van, borult időben is. a metróban azért leveszem.
2014. máj. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!