Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erről az összeál...

Mit gondoltok erről az összeállításról? Jó lesz ez szilveszterre?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam,hogy szilveszterkor felveszek egy fekete csőtopot.Csak azt nem tudom, hogy hosszú vagy rövid farmernadrágot,és hogy sportosabb vagy csinosabb cipőt vegyek fel hozzá.Szerintetek melyik állna jobban ehhez a felsőhöz?Milyen kiegészítőket tudtok még ajánlani??
2009. dec. 30. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Én mondjuk egy sötétebb csőnadrágot javasolnék hozzá, csinosabb cipővel (magassarkú cipő/csizma), klassz, hangsúlyosabb fülbevalóval vagy egyéb ékszerekkel.
2009. dec. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem inkább vegyél fel hozzá egy hosszú szárú csőgatyát,bár a rövidnadrág se lenne rossz,vastagabb harisnyával.Mindenképp magassarkút húzz fel hozzá!Kiegészítőknek szerintem egy nagyobb méretű fülbevaló,karkötők,gyűrű,vagy egy vastag öv jó lesz.Lehetsz teljesen feketében is,de mondjuk ha fekete a top,akkor a kiegészítők,cipő legyen másszínű.pl.lila,piros,pink.

És arra nagyon figyelj,hogy ha pántnélküli a top,akkor pántnélküli melltartót vegyél fel hozzá,semmikép se szilikonosat!:)

2009. dec. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendben,köszi a jó tanácsot!:)
2009. dec. 30. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!