Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen az az utcai öltözet...

Milyen az az utcai öltözet ami egyben elegáns is? Egy nőnél

Figyelt kérdés

Mert sokan csak pólóba vagy topba vannak farmerral, ami nem igazán elegáns szerintem, annak ellenére hogy kényelmes és sokaknak bejön.

Én szoktam szoknyát felvenni, meg inget-blúzt elegánsabbakat, vagy néha magassarkút, de ilyenkor mindig megkérdezik, h miért öltöztem ki? Pedig nekem ez a komfortos, és ez tetszik, ennyire meglepő ha valaki nem slapmosan akar kinézni?


2014. jún. 1. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Sok múlik az anyag- és színválasztáson. Attól függ, hogy túlöltözött, vagy pedig "szimplán" nőiesebb egy összeállítás.


Például ez:

-felső [link] (rózsaszín)

-szoknya: [link] (fekete)

- egy szandállal

Az összhatás: elegánsabb, mint egy farmer/póló, de nem túl elegáns (szigorú dresscode-os munkahelyekre már nem is vállalható). Könnyed, nőies.

2014. jún. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem az a megfelelő összeállítás utcára, ha csak egy dolog elegáns rajtad, a többi egyszerű (de ne slampos)


Úgy értem pl.

#1 Elegánsabb szoknya, sima felső, lapos cipő

[link]


#2 A felső elegánsabb, sima rövid sort, magasarkú

[link]


#3 Egyszerű nyári rövidebb ruha, lapos cipővel

[link]


Remélem segítettem, és jókat találtam Neked. :)

2014. jún. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
így nyáron egy rövid vagy miniruhánál nincs is jobb. vmi egyszerű magassarkúval, vagy szandállal. elegánsabb mint egy farmer, nőies is egyben. és kényelmes, nem túlöltözött.
2014. jún. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A miniruha minden, csak nem elegáns. Az elegancia az visszafogott, sejtet és nem kipakol.
2014. jún. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21%
4-es te gondolom nem sűrűn jársz drága étteremben vagy mondjuk Oscar díjkiosztón :P
2014. jún. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
a kényelmes nem egyenlő a slampossal. én farmerban-pólóban nőiesebb vagyok, mint ezek a pálcika szarok akiken reklámozzák ezeket az ocsmány rongyokat.
2014. jún. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!