Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Első sorban punkokhoz, rockere...

Első sorban punkokhoz, rockerekhez fordulok vagy akik jártasak ebben a témában!?

Figyelt kérdés
Martens bakancsot szeretnék venni, és azt szeretném megtudni hogy mindegyik Martens bakancs acélbetétes? Ha nem akkor megtudnátok mondani melyik az a típus/fajta amelyik acélbetétes biztosan? Nagyon fontos volna!

2014. jún. 1. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom mind az !!
2014. jún. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy túrót, nem mind acélbetétes XD

A Martens gyárt mary-janet, félcipőt, magassarkút is.


Hogy honnan látod hogy acélos-e? Vazz, megnézed, az eleje le van varrva, hajlik-e, ha van benne acél az elég egyértelmű. Amelyiben nincs, annak az orra laposabb.


Régi gyártányt igyekezz venni, mert az újjabbak már kínában készültek, és gyagyibbak. Ezt a talpán látod.

2014. jún. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem pl 1919-es és 1460-as is van utóbbi nem betétes.
2014. jún. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Második kommentelő : Netről akarok rendelni de oda csak típus fajta van írva.Vagy az hogy 1919 vagy pascal vagy 1460.Ezért kérdeztem .
2014. jún. 2. 14:12
 5/9 anonim válasza:
AirWair bakancsokba nincs betét, az acélbetétesnek általában kerekebb az orra. Ha honlapon rendeled, az airwair jelzésre figyelj, de ha boltban veszed, akkor te magad is tudod ellenőrizni "kopogtatással" is.
2014. jún. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ez a martens bakancs ránézésre/tapasztalatból acélbetétes? illetve ha valakinek van vele "élménye" azt is megköszönném :D

[link]

2014. jún. 19. 20:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, nekem ilyen van, kényelmes,nekem bevált:)
2014. jún. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen, ez acélbetétes. A belső oldalnézeti képen látni, hogy félúton megtörik rajta a fény ahhol vége van a fémnek
2014. jún. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. jún. 26. 18:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!